Halloweenský BJD sraz

20. září 2018 v 21:22 | kvicka |  Srazy
BJDkingdom vás zva na Pražský Halloweenský BJD sraz.


Zde najdete obvyklé hlavní informace a doporučuji sledovat FB kvůli dalším upřesněním a změnám.
(Prosím čtěte pravidla chování na sraze!)

Prosíme o zaslání přihlášek nejpozději do neděle -14. října 2017.


Kdy: 03.11.2017
Kde: Praha, sraz 13:00 , Ve vestibulu Hlavního nádraží pod tabulemi (vedle Tally Weijl)
Kdo: Kdokoli, koho zajímají BJD, to jestli nějakou vlastníte nemá vliv :)
(prosím, neberte ale sebou doprovod, který se o BJD vůbec nezajímá a na srazu by se nudil)
Rády bychom, aby se srazu účastnili lidé věkově 15+ (je to především kvůli otázce odpovědnosti za takové osoby)


Jak: Pošlete PŘIHLÁŠKU na mail
a.kvicka@gmail.com (PŘIHLÁŠKA JE POVINNÁ!!!!);

Jak víte, vždy se rezervuje čajovna a pak nejde, aby dorazilo dvacet lidí navíc...ono někdy můžou i 2 lidé na víc být problém...takže se prosím ohlašte a to i v případě, že nevíte jestli dorazíte na 100%).
- Napište svou přezdívku, nebo jméno a popřípadě telefoní číslo; (případně na kolik % se dostavíte pokud si ještě nejste jistí). PROSÍM OPRAVDU SE PŘIHLAŠTE I KDYŽ JEŠTĚ NEVÍTE JESTLI DORAZÍTE. JE LEPŠÍ, KDYŽ SE MI PAK 5 LIDÍ ODHLÁSÍ, NEŽ KDYŽ PŘIJDE NĚKDO NA VÍC. S MÍSTEM V ČAJOVNĚ MŮŽE BÝT PROBLÉM.
- přijde vám potvrzující mail s kontaktem na jednu z nás, kdyby se náhodou něco stalo( vlak/bus nabere zpoždění atp. ať je možné se kontaktovat.) Pokud vám potvrzující mail nepřijde, něco se pokazilo...mail možná nedošel nebo skončil ve spamu. Tak to zkuste to znovu ;)

Co:
Z Hlavního Nádraží pojedeme do parku - již tradičně na Vyšehrad, kde budeme jako vždy dělat fotky. Odtud se přesuneme do čajovny - pravděpodobně čajovna ŠAMANKA (u metra C - IP Pavlova/ jde dojít i na metro B, Karlovo náměstí). Kdy se přesuneme z parku do čajovny závisí částečně na počasí. Ale čajona oficálně otvírá ve 4, takže odchod z parku bude kolem půl čtvrté nejdříve.

Téma: Obvykle Halloweenské - očekává se, že vaše BJD budou mít kostými nebo alespoň trošku tématické outfity ;) Strašidelný, podzimní nebo v podstatě jakýkoliv převlek.
Kostým není úplně stoprocentně povinný, ale očekávám ho :D Stačí alespoň maličko.
Pokud chcete získat představu můžete nahlédnout do fotek z předchozích ročníků: 2017,2016; 2015; 2014; 2013; 2012; 2011

Co s sebou:
- Vaše resinové příživníky ;)
- Věci na prodej, pokud nějaké chcete udat.
- Především dobrou náladu :)

Pravidla, které musíte dodržovat!!!
1. Ano, na sraze si můžete fotit, ale také půjčit BJD na focení, která není vaše. Nicméně pokud s BJD chcete manipulovat, nebo si ji třeba poponést na vhodnější místo k focení, musíte o tom informovat majitele a dostat svolení!
Vyvarujte se v každém případě hazardnímu pozování, kdy je BJD nejištěná (to, co si troufnete s vlastní BJD, byste si neměli samozřejmě automaticky troufat k cizí - je něco jiného urazit vlastní BJD prst a něco jihého urazit ho BJD, která vám nepatří).
2. Než budete sahat na číkoli panenku, dovolte se a to pokaždé. Majitelé BJD mohou mít různé přístupy ke svým BJD a ne každému je příjemné, když si s jeho miláčkem, každý dělá co chce. Což je i k ceně panenek dost pochopitelné, protože člověk bez zkušeností jim může snadno ublížit. V žádném případě bez vědomí majitele nesundávajte BJD hlavu, ale ani paruku. I v případě, že chcete BJD např. jen sundat oblečení, majitel o tom má nejprve vědět a souhlasit s tím.
2. Sahejte na panenky jen s čistýma rukama. Vůbec nedoporučuju nosit barevný lak! Nechává na resinu nehezké šmouhy, u kterých ani netušíte, jak se staly.
3. Nedotýkejte se faceupu, mohl by se poškodit!!! (Je to nejcitlivější část. Stačí neopatrný dotek a může se poškrábat. Nový face-up pro někoho může představova horrorovou práci nebo další výdej financí na přemalbu. To že v Česku umělci dělají face-upy na světové poměry velmi levně, neznamená, že takový face-up má každá BJD. V zahraničí je běžné dát za face-up klidně až 100 dolarů - našich cca 1300 Kč)
4. Kamkoli budete následně posílat fotky, napište, komu která panenka patří, pokud je to možné.
5. Nebudou se trpět žádné urážky, jak mezi sebou, tak jakékoli BJD. To, že BJD není váš styl a nevyhovuje vašemu vkusu, neznamená, že budete vykřikovat, že je hnusná.
6. Na srazy BJD Kingdom je PŘÍSNÝ ZÁKAZ účasti recast BJD (nelegálních kopií)!!! Jedná se o okrádání umělců a ničí to celý koníček BJD a my to nehodláme podporovat.
Zároveň nechceme na srazu, žádné rozhovory na obhajobu recastů!
Náš názor na tuhle věc je velmi pevný a nepřejeme si, aby jakákoli aktivita našeho blogu jakýmkoli způsobem recasty podporovala nebo jim dělala reklamu, což se chtě nechtě stane pokud nějakou z těchto BJD přinesete na sraz. Jedná se o krádež, na které recaster sprostě vydělává. Milujeme naše dolls a nepřejeme si okrádat maličké firmy a umělce, kteří je pro nás dělají. Prosíme, abyste toto respektovali. Pokud zjistíme, že někdo recast vydává za originál, nebo toto pravidlo záměrně porušuje, bude požádán, aby se našich srazů neúčatnil. Majitele recastů účast na srazech sice namají zakázanou a mohou příjít se svými legitimními dolls, ale recast nechte doma!!
Více si můžete o této záležitosti přečít zde: Vyjádření o recastech

Poznámky:
Pokud budete chtít s čímkoli s vaší panenkou pomoct, například ji převázat, dejte nám vědět včas, třeba to napište do přihlášky, abychom si vzala potřebné operační nástroje.

Pište jakékoli dotazy a připomínky, budu post podle toho updatovat.

Kdo tam bude
(postupně doplňuji, podle přihlášek, pokud někoho dlouho nepřidám, stěžujte si, přehlídla jsem vás XD):
Kvička
Erizu
aleen
Kůzle
Anasis
Reiko
Janiko + Hayath (+1?)
Murasaki
Rolnička
Arengil
Ritsu 50%
Babakat (jen na focení do parku)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Clementrot Clementrot | E-mail | Web | 16. prosince 2018 v 20:56 | Reagovat

Porn photo of my ex here => https://vk.cc/8OGwS5

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama