Vánoční BJD sraz

5. prosince 2017 v 22:20 | kvicka |  Srazy
Zveme vás na BJD Vánoční sraz.


PRO ÚČAST NA SRAZE JE NUTNÉ ZASLAT PŘILÁŠKU NA MAIL nejpozději do: 11.12.2017
Prosím uveďte do přihlášky, pokud neplánujete jít do čajovny!

Účastníkům Vánoční Víly, doporučujeme předat dárky zde, pokud možno - použijte seznam na konci článku.

----

Kdy: 16.12.2015 (sobota)
Kde: Praha, sraz 12:00 , Ve vestibulu Hlavního nádraží pod tabulemi (vedle Tally Weijl)
Kdo: Kdokoli, koho zajímají BJD, to jestli nějakou vlastníte nemá vliv :) (prosím neberte sebou doprovod, který se o BJD vůbec nezajímá a na srazu by se nudil)
Rády bychom, aby se srazu účastnili lidé věkově 15+ (je to především kvůli otázce odpovědnosti za takové osoby)

Tento sraz je zároveň možností předat dárky v rámci účasti ve Vánoční Víle 2017.
(Proto všechny účasníky nabádáme, aby se, pokud mohou, na sraz dostavili ;) Předat dárky je samozřejmě možné, pokud je majitel vám přidelené BJD, také na sraz přihlášen.) Bylo by pěkné, kdyby se, jako při prvním ročníku, podařilo větší část Vánoční Víly předat na sraze. Povinnost to samozřejmě není.
Výhodou ale takového předávání je, že ušetříte za poštovné...ale hlavně se zbavíte nervů s tím, jestli pošta dárek neztratí. Taky to na srazu tvoří krásnou vánoční atmosféru.

Jak: Pošlete PŘIHLÁŠKU na mail
a.kvicka@gmail.com (PŘIHLÁŠKA JE POVINNÁ!!!!);

Jak víte, vždy se rezervuje čajovna a pak nejde, aby dorazili lidi na víc...ono někdy můžou i 2 lidé na víc být problém...takže se prosím ohlašte a to i v případě, že nevíte jestli dorazíte na 100%).
Jakmile budete vědět stoprocentně, tak mi potvrďte jestli dorazíte nebo ne. Ono totiž, na druhou stranu není ani moc dobré, rezervovat čajovnu pro 25 lidí a pak přijde jen 10. Může se pak stát, že mi nebudou chtít příště rezervaci udělat.

- Napište svou přezdívku, nebo jméno a popřípadě telefoní číslo; (případně na kolik % se dostavíte pokud si ještě nejste jistí). PROSÍM OPRAVDU SE PŘIHLAŠTE I KDYŽ JEŠTĚ NEVÍTE JESTLI DORAZÍTE. JE LEPŠÍ, KDYŽ SE MI PAK 5 LIDÍ ODHLÁSÍ, NEŽ KDYŽ PŘIJDE NĚKDO NA VÍC. S MÍSTEM V ČAJOVNĚ MŮŽE BÝT PROBLÉM.
- přijde vám potvrzující mail s kontaktem na jednu z nás, kdyby se náhodou něco stalo( vlak/bus nabere zpoždění atp. ať je možné se kontaktovat.) Pokud vám potvrzující mail nepřijde, něco se pokazilo...mail možná nedošel nebo skončil ve spamu. Tak to zkuste to znovu ;)

Co:
Z hlavního nádraží pojedeme do parku (park ještě upřesníme). Odtud se přesuneme do čajovny - pravděpodobně čajovna Šamanka (u metra C - IP Pavlova/ metra B, Karlovo náměstí).
Až se v čajovně usadíme a trochu rozmrzneme, proběhne rozdělování dárků v rámci Vánoční Víly (pro ty, kteří dorazí a víly se účastní). Případně i předání dárků mimo Vílu - pokud někoho chcete obdarovat.
ÚČASTNÍKY VÍLY ŽÁDÁME, ABY DÁRKY OZNAČILI ZKRATKOU "VV" (což znační Vánoční vílu a rozliší je od dárků mimo)

Téma: Žádné speciální, jen Vánoční a zimně laděné ;)


Co s sebou:
- Věci na prodej, pokud nějaké chcete udat
- Pokud se účastníte Vánoční Víly a zjistíte, že je váš svěřenec na seznamu účastníků, můžete předat dárek.
  • DÁREK MUSÍ BÝT OZNAČEN SLOVY "VÁNOČNÍ VÍLA" A JMÉNO BJD, ať se nám to nepomixuje.
- Dárečeky (ty mimo Vánoční Vílu), pokud někoho chcete obdrovat ;)
- Především dobrou náladu a vaše resinové miláčky / příživníky

Pravidla, které musíte dodržovat!!!
1. Ano, na sraze si můžete fotit, ale také půjčit BJD na focení, která není vaše. Nicméně pokud s BJD chcete manipulovat, nebo si ji třeba poponést na vhodnější místko k focení, musíte o tom informovat majitele a dostat svolení!
Vyvarujte se v každém případě hazardnímu pozování, kdy je BJD nejištěná (to, co si troufnete s vlastní BJD, byste si neměli samozřejmě automaticky troufat k cizí - je něco jiného urazit vlastní BJD prst a něco jihého urazit ho BJD, která vám nepatří).
2. Než budete sahat na číkoli panenku, dovolte se a to pokaždé. Majitelé BJD mohou mít různé přístupy ke svým BJD a ne každému je příjemné, když si s jeho miláčkem, každý dělá co chce. Což je i k ceně panenek dost pochopitelné, protože člověk bez zkušeností jim může snadno ublížit. V žádném případě bez vědomí majitele nesundávajte BJD hlavu, ale ani paruku. I v případě, že chcete BJD např. jen sundat oblečení, majitel o tom má nejprve vědět a souhlasit s tím.
2. Sahejte na panenky jen s čistýma rukama. Vůbec nedoporučuju nosit barevný lak! Nechává na resinu nehezké šmouhy, u kterých ani netušíte, jak se staly.
3. Nedotýkejte se faceupu, mohl by se poškodit!!! (Je to nejcitlivější část. Stačí neopatrný dotek a může se poškrábat. Nový face-up pro někoho může představova horrorovou práci nebo další výdej financí na přemalbu. To že v Česku umělci dělají face-upy na světové poměry velmi levně, neznamená, že takový face-up má každá BJD. V zahraničí je běžné dát za face-up klidně až 100 dolarů - našich cca 1300 Kč)
4. Kamkoli budete následně posílat fotky, napište, komu která panenka patří, pokud je to možné.
5. Nebudou se trpět žádné urážky, jak mezi sebou, tak jakékoli BJD. To, že BJD není váš styl a nevyhovuje vašemu vkusu, neznamená, že budete vykřikovat, že je hnusná.
6. Na srazy BJD Kingdom je PŘÍSNÝ ZÁKAZ účasti recast BJD (nelegálních kopií)!!! Jedná se o okrádání umělců a ničí to celý koníček BJD a my to nehodláme podporovat.
Zároveň nechceme na srazu, žádné rozhovory na obhajobu recastů!
Náš názor na tuhle věc je velmi pevný a nepřejeme si, aby jakákoli aktivita našeho blogu jakýmkoli způsobem recasty podporovala nebo jim dělala reklamu, což se chtě nechtě stane pokud nějakou z těchto BJD přinesete na sraz. Jedná se o krádež, na které recaster sprostě vydělává. Milujeme naše dolls a nepřejeme si okrádat maličké firmy a umělce, kteří je pro nás dělají. Prosíme, abyste toto respektovali. Pokud zjistíme, že někdo recast vydává za originál, nebo toto pravidlo záměrně porušuje, bude požádán, aby se našich srazů neúčatnil. Majitele recastů účast na srazech sice namají zakázanou a mohou příjít se svými legitimními dolls, ale recast nechte doma!!
Více si můžete o této záležitosti přečít zde: Vyjádření o recastech

Poznámky:
Pokud budete chtít s čímkoli s vaší panenkou pomoct, například ji převázat, dejte nám vědět včas, třeba to napište do přihlášky, abychom si vzala potřebné operační nástroje.
Pište jakékoli dotazy a připomínky, budu post podle toho updatovat.

Kdo tam bude
(postupně doplňuji, podle přihlášek, pokud někoho dlouho nepřidám, stěžujte si, přehlídla jsem vás):
Kvička
Erizu
ShiMin (70%)
Janiko a Hayath
Woflie + Enzirr (přichod později)
Hiroko
Satine
Kendra
aleen
Babakat (jen na nadraží)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Babakat Babakat | 6. prosince 2017 v 10:17 | Reagovat

:-)

2 Patrik Patrik | E-mail | 8. dubna 2018 v 13:47 | Reagovat

Mohl bych se zeptat kdy bude další sraz?
Nechtěl bych ho propásnout... ???

3 kvicka kvicka | E-mail | Web | 8. dubna 2018 v 21:52 | Reagovat

[2]: Ahoj. Zatim to vypadá, až na sraz v létě. Jaro bývá hektické a tak ho poslední dobou vynecháváme.

4 Patrik Patrik | E-mail | 8. dubna 2018 v 22:02 | Reagovat

[3]:Ahoj...moc děkuji.Bohužel je mi jenom 11 let,takže by jsem asi na sraz nemohl.Jedine že bych skočil o 4 roky do budoucnosti. ;-)  ;-)

5 windows product key windows product key | E-mail | Web | 25. května 2018 v 8:40 | Reagovat

Good post, Thank for sharing.

6 windows 7 professional product key windows 7 professional product key | E-mail | Web | 16. června 2018 v 12:01 | Reagovat

hhfds

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama