Letní BJD sraz

29. srpna 2017 v 23:33 | kvicka |  Srazy
BJDkingdom vás všechny zve na Letní BJD sraz...na podzim.
Ne. To si z vás kvička nedělá srandu.
Prázdniny byly poněkud hektické a tak se zdá, že jediný termín, v kterém je nakonec možné realizovat letní BJD sraz je až
9. září. A tak se bude letos konat letní sraz na podzim :D

PRO ÚČAST NA SRAZE JE NUTNÉ ZASLAT PŘIHLÁŠKU NA MAIL nejpozději do: 03.09.2017


Kdy: 09.09.2017 (sobota)
Kde: Praha, sraz 12:00 , Ve vestibulu Hlavního nádraží pod tabulemi (vedle Tally Weijl) - je možné, že s časem srazu budeme hýbat v závislosti na počasí.
Kdo: Kdokoliv, koho zajímají BJD, to jestli nějakou vlastníte nemá vliv :)
PROSÍM neberte sebou doprovod, který se o BJD vůbec nezajímá a na srazu by se nudil)
Rády bychom, aby se srazu účastnili lidé věkově 15+ (je to především kvůli otázce odpovědnosti za takové osoby)

Jak: Pošlete PŘIHLÁŠKU na mail
a.kvicka@gmail.com (PŘIHLÁŠKA JE POVINNÁ!!!!);

Jak víte, vždy se rezervuje čajovna a pak nejde, aby dorazili lidi na víc...ono někdy můžou i 2 lidé na víc být problém...takže se prosím ohlašte a to i v případě, že nevíte jestli dorazíte na 100%).
Jakmile budete vědět stoprocentně, tak mi potvrďte jestli dorazíte nebo ne. Ono totiž, na druhou stranu není ani moc dobré, rezervovat čajovnu pro 25 lidí a pak přijde jen 10. Může se pak stát, že nám v čajovně rezervaci už příště neudělají.

- Napište svou přezdívku, nebo jméno a popřípadě telefoní číslo; (případně na kolik % se dostavíte pokud si ještě nejste jistí). PROSÍM OPRAVDU SE PŘIHLAŠTE I KDYŽ JEŠTĚ NEVÍTE JESTLI DORAZÍTE. JE LEPŠÍ, KDYŽ SE MI PAK 5 LIDÍ ODHLÁSÍ, NEŽ KDYŽ PŘIJDE NĚKDO NA VÍC. S MÍSTEM V ČAJOVNĚ MŮŽE BÝT PROBLÉM.
- přijde vám potvrzující mail s kontaktem na jednu z nás, kdyby se náhodou něco stalo( vlak/bus nabere zpoždění atp. ať je možné se kontaktovat.) Pokud vám potvrzující mail nepřijde, něco se pokazilo...mail možná nedošel nebo skončil ve spamu. Tak to zkuste to znovu ;)

Co:
Z hlavního nádraží pojedeme do parku (park ještě upřesníme).
Ale když nám vyjde opravdu pěkné počasí - nějaké to hezké babí léto - vyrazíme s velkou pravděpodobností do Stromovky a tam zůstanem. V takovém případě se nachystejte na piknik.
Pokut to s počasím nebude tak žhavé, eventuelně se z parku přesuneme do čajovny (pravděpodobně čajovny Šamanka - u metra C - IP Pavlova/ metra B, Karlovo náměstí) - výběr čajovny nicméně bude záležet na počtu přihlášených účastníků.
Proto se prosím nahlašte co nejdříve

Téma: Volné (ale můžete využít motivu léta a babího léta)

Co s sebou:
- Věci na prodej, pokud nějaké chcete udat
- Především dobrou náladu a vaše resinové miláčky / příživníky
- Něco na piknikování pro vás i pro doll, pokud nám počasí bude přát

Pravidla, které musíte dodržovat!!!
1. Ano, na sraze si můžete fotit, ale také půjčit BJD na focení, která není vaše. Nicméně pokud s BJD chcete manipulovat, nebo si ji třeba poponést na vhodnější místko k focení, musíte o tom informovat majitele a dostat svolení!
Vyvarujte se v každém případě hazardnímu pozování, kdy je BJD nejištěná (to, co si troufnete s vlastní BJD, byste si neměli samozřejmě automaticky troufat k cizí - je něco jiného urazit vlastní BJD prst a něco jihého urazit ho BJD, která vám nepatří).
2. Než budete sahat na číkoli panenku, dovolte se a to pokaždé. Majitelé BJD mohou mít různé přístupy ke svým BJD a ne každému je příjemné, když si s jeho miláčkem, každý dělá co chce. Což je i k ceně panenek dost pochopitelné, protože člověk bez zkušeností jim může snadno ublížit. V žádném případě bez vědomí majitele nesundávajte BJD hlavu, ale ani paruku. I v případě, že chcete BJD např. jen sundat oblečení, majitel o tom má nejprve vědět a souhlasit s tím.
2. Sahejte na panenky jen s čistýma rukama. Vůbec nedoporučuju nosit barevný lak! Nechává na resinu nehezké šmouhy, u kterých ani netušíte, jak se staly.
3. Nedotýkejte se faceupu, mohl by se poškodit!!! (Je to nejcitlivější část. Stačí neopatrný dotek a může se poškrábat. Nový face-up pro někoho může představova horrorovou práci nebo další výdej financí na přemalbu. To že v Česku umělci dělají face-upy na světové poměry velmi levně, neznamená, že takový face-up má každá BJD. V zahraničí je běžné dát za face-up klidně až 100 dolarů - našich cca 1300 Kč)
4. Kamkoli budete následně posílat fotky, napište, komu která panenka patří, pokud je to možné.
5. Nebudou se trpět žádné urážky, jak mezi sebou, tak jakékoli BJD. To, že BJD není váš styl a nevyhovuje vašemu vkusu, neznamená, že budete vykřikovat, že je hnusná.
6. Na srazy BJD Kingdom je PŘÍSNÝ ZÁKAZ účasti recast BJD (nelegálních kopií)!!! Jedná se o okrádání umělců a ničí to celý koníček BJD a my to nehodláme podporovat.
Zároveň nechceme na srazu, žádné rozhovory na obhajobu recastů!
Náš názor na tuhle věc je velmi pevný a nepřejeme si, aby jakákoli aktivita našeho blogu jakýmkoli způsobem recasty podporovala nebo jim dělala reklamu, což se chtě nechtě stane pokud nějakou z těchto BJD přinesete na sraz. Jedná se o krádež, na které recaster sprostě vydělává. Milujeme naše dolls a nepřejeme si okrádat maličké firmy a umělce, kteří je pro nás dělají. Prosíme, abyste toto respektovali. Pokud zjistíme, že někdo recast vydává za originál, nebo toto pravidlo záměrně porušuje, bude požádán, aby se našich srazů neúčatnil. Majitele recastů účast na srazech sice namají zakázanou a mohou příjít se svými legitimními dolls, ale recast nechte doma!!
Více si můžete o této záležitosti přečít zde: Vyjádření o recastech

Poznámky:
Pokud budete chtít s čímkoli s vaší panenkou pomoct, například ji převázat, dejte nám vědět předem, třeba to napište do přihlášky, abychom si vzala potřebné operační nástroje.
Pište jakékoli dotazy a připomínky, budu post podle toho updatovat.

Kdo tam bude
(postupně doplňuji, podle přihlášek, pokud někoho dlouho nepřidám, stěžujte si, přehlídla jsem vás):
Kvička
Erizu
Anett
aleen
ShuMin
Moira
Arengil
Teru, Shana
Hiroko
Yuzu
May
Kůzle, Anasis
Wolfí
Seli
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nicu Kaewani Nicu Kaewani | E-mail | 10. září 2017 v 20:20 | Reagovat

Mam deset let ale rad bych se tam podival.Strasne se o to zajimam ale tak si musim pockat na spravny vek no :-(

2 windows product key windows product key | E-mail | Web | 31. května 2018 v 12:27 | Reagovat

I know this article is late but have to admit the information in the article is very useful. Thanks for sharing.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama