Felix

13. června 2017 v 23:02 | kvicka |  Profily
Majitelka: Kůzle
Jméno: Felix N. von Wildenberger-Night
Přezdívka: Bojga
Datum příjezdu: : 24. března 2017

Společnost: Ringdoll
Model: Norman 2.0
Velikost: SD17
Typ (barva) resinu: Normal skin
Face-up: Originl Sin
Blushing: Originl Sin
Tetování: Originl Sin
Modifikace: Ne
Oči: Blue handmade
Vlasy: Handmade

Narozen: Konkrétní datum není známé
Věk: Přes 60 let
Rasa: Démon/Lovec
Oblečení: V práci rád nosí luxusní obleky šité na míru, pouze nejlepší boty a hodinky, včetně doplňků. V civilu nosí především tmavší oblečení, cardigany, slimky, trika s v-výstřihem, šály, šperky, různé zajímavé kousky, které často míchá s punkovými prvky. Miluje svoji sbírku Conversek.
Linie: 2. linie (Kuro rodina), ale také první linie (Gang)

Má rád: Svoji rodinu, děti, mazlení, konverzaci a sex se svoji ženou, luxusní auta, zdravou stravu, kvalitní filmy, značku Apple, britskou muziku a industriální kapely, koncerty, divadla, kina, festivaly, sport (běhání, plavání), matematiku, techniku a vědu, nakupování, dobré jídlo, cestování a dovolené, kaviár a ryby, povídání si s lidmi, výlety s rodinou a také zvířata.

Nemá rád: Povrchní, hloupé a jednoduché lidi, když ho někdo přerušuje anebo neposlouchá (kromě jeho ženy), promarněné životy, vítr a špatné povětrnostní podmínky, násilí, cholerické lidi, diskotéky, mastné jídlo a papriky, jednoduché filmy s prostým humorem, špatnou muziku, alkohol a drogy a v neposlední řadě není velkým fanouškem tetování.

Osobnost: Felix je poměrně milý, velice nekonfliktní a klidný. Věci dokáže řešit s chladnout hlavou, vždy je na něj spoleh a dodrží své slovo. Má cit pro detail a umění, je to typický rodinný typ a pohodář. Umí být empatický a velmi pozorný. Dokáže být zábavný a veselý, je však introvertem, který má velké extrovertní sklony. Na druhou stranu umí být chladný, krutý, bezlítostný a také sobecký. Někteří lidé o něm říkají, že je ztělesněné zlo a přirovnávají ho k chlupatému koťátku, které se rádo mazlí, ale vždy jde přímo po tepně. Někdy je také pomstychtivý a chamtivý.

Rodina: Manželka (Lujza), 9 dětí (3 děti z prvního manželství - Jessica, Nikola, Amelie, 6 dětí z druhého manželství - Anabelle, Viktor, Lorelei, Iris, Philip, Eric), otec (Nero), matka (Magdalene), nevlastní sestry (Mystera, Nerona, Bianca, Artemiss, Calipso, Lucy) a bratři (Kuroh, Samael, Hell)

Backstory:
Kapitola první - There's a devil waiting outside your door
Felix se narodil jako dítě Magdalene a Alberta von Wildenberger ve Švýcarsku. Jeho příchod na svět byl netrpělivě očekáván již nepříliš velikou komunitou Lovců, tedy Božích bojovníků, kteří ve jménu Krista bojovali proti veškerému zlu, jež se na světě objevilo. K tomu jim napomáhaly tzv. Zbraně, které představovaly Boží nástroje. Tyto zbraně byly humanoidní bytosti, které se dokázaly proměnit v reálné chladné či střelné zbraně a využívat energii Lovce a přeměnit ji v ničivou sílu. Každý Lovec si musel najít vhodnou Zbraň, se kterou si mentálně rozumí a jejichž mysl dokáže spolupracovat a pochopit se. Ve své podstatě byli Lovci potomci inkvizice v té nejhorší podobě a ještě k tomu obdařeny nadpřirozenými schopnostmi. Po celá staletí lovili démony, čarodějky, a různá temná stvoření všeho druhu, mnohdy brutálními způsoby.
Kromě toho jejich životní styl byl ovlivněn silným, až extremistickým postojem k náboženství. Avšak za poslední léta komunita Lovců po celém světě zřídla. Jednotlivci byli často zabiti démony anebo zkrátka zemřeli po přeslici či po meči. Z toho důvodu bylo narození Felixe, syna čistokrevné Lovkyně a Lovce, velikou událostí a oslavy se připravovaly již nějaký čas před ním. Když se Felix narodil, Lovci se nemohli dočkat, až uvidí, která Zbraň si ho vybere.
Nedá se říci, že by dětství Felixe bylo vyloženě hrozné, ale obvyklé a šťastné také nebylo. Matka se na jeho výchově nepodílela a vychovávaly ho klášterní sestry. Život v klášteře byl mnohdy krutý a měl tvrdý řád, avšak malý Felix nebyl problémové dítě a se sestrami vycházel vcelku dobře. I přesto však nemohl pochopit, proč o něj matka nemá zájem a zakazuje zbytku rodiny veškerý kontakt s ním. Když bylo Felixovi sedm let, matka se rozhodla do jeho výchovy zasáhnout a podrobila ho přísnému tréninku. Přinášela Felixovi různé Zbraně, od dýk až po obouruční sekery. Tyto Zbraně byly většinou prastaré a velice vzácné. Bohužel však Felix nedokázal ani s jednou z nich splynout a spolupracovat. A také Zbraně nevypadaly, že by s malým Felixem chtěly mít něco společného. Felixova neschopnost udržet jakoukoliv Zbraň matku rozčilovala a začala chlapce psychicky týrat, ponižovat ho a také fyzicky trestat.
Nutila ho bojovat proti démonům, které odchytla (často se jednalo o chlapce ve stejném věku jako je on), což Felix odmítal a byl za to trestán. I přes veškeré tresty však mu přišel nejhorší fakt, že jeho matka si ho pořádně nevšímá a opovrhuje jím. Podpora sester v klášteře mu však vždy dokázala zlepšit náladu. Když se Felix dostal do puberty, přišly první vzdory. Kariéra Lovce mu nepřipadala atraktivní (a stále neměl žádnou vlastní Zbraň) a díky jedné ze sester, která mu potají nosila do pokoje časopisy, se nadchl pro vědu a techniku. Jeho snem bylo vystudovat technicky zaměřenou školu a také se věnovat technickému povolání.
O tom matka nechtěla ani slyšet a Felix dostával zaracha a další a další tresty. Ve čtrnácti letech byl zasnouben s Německou dívkou, s jednou z mála čistokrevných lovkyň. Tentýž rok se mu také podařilo nalézt "osudovou" Zbraň..tedy v tomto případě si Zbraň vybrala jeho. Byl jím mocný a prastarý Asura, jedna z nejvíce uznávaných a nejsilnějších Zbraní na světě. Asurův výběr vyvolal opět obrovský zájem o Felixe v komunitě Lovců, přestože do té doby jim jeho neúspěchy přišly k smíchu. Asura byl samurajským mečem a Felix ho již od první chvíle neměl rád. Tato Zbraň byla krutá, znuděná dlouhověkým životem a také poněkud zlá. V okamžiku, kdy si Felixe vybral, stal se z nich nerozlučitelný pár. Felix nemohl jen tak Asuru vzít a někde ho nechat. Pokud by tak učinil, v ten okamžik by se opět objevil na jeho zádech. Bylo jeho povinností držet Asuru u sebe a spolupracovat s ním. Asura si uvědomoval Felixovi antipatie a rád ho dráždil, provokoval a dostával do problémů.
Často záměrně vyprovokovával různé konflikty (pořvával na lidi, ačkoliv byl v podobě meče na jeho zádech) a chtěl, aby Felixe zmlátili. Veškeré okolnosti a mentální nátlak donutili Felixe utéct z kláštera a pokusit se postavit na vlastní nohy. Snažil se dostat co nejdál od vlastní rodiny a tak se mu podařilo dorazit do Londýna, kde shodou náhod narazil na Azazela (viz profil Azzyho)

Kapitola druhá - There's a devil crawling along your floor
Azzy přijmul Felixe pod svá ochranná křídla a nabídl mu místo ve svém gangu. Tam se Felix zabydlel po boku Edwarda (viz profil Edda) a také se mu podařilo nastoupit na tamní průmyslovou školu. Studium ho moc bavilo a procházel školou bez problému. Také život v gangu ho nadchnul - najednou poznal naprosto nové lidi, životní styl, zábavu, hodnoty a naučil se spousty věcí. Londýn mu přirostl k srdci a rád chodil společně s ostatními členy gangu se bavit. Každý druhý den po škole docházel do obchodu s hudbou, kde brigádně pracoval, aby si trochu na živobytí také vydělal (ačkoliv měl nějaké peníze s sebou ze Švýcarska).
Časem se během pobytu u Azzyho zakoukal a zamiloval do tamní jediné dívky jménem Felicis (viz profil Felicis). Ta ho dostala především svým nezávislým chováním, jiným životním stylem a také tím, že ráda bořila konvekce, což bylo pro Felixe nevídané, protože doposud se setkával pouze s vychovanými dívkami z vyšších vrstev. Avšak Felis měla oči pouze pro mnohem starší, zajištěnější a především více sexy chlapi, než byl malý, modrovlasý a trošičku zavalitý Felix.
I když Felix byl hodný a myslel to s ní dobře, zval ji na rande a kupoval ji věci, tak Felis o něj nestála a jen využívala jeho dobroty. Jednoho dne však se Felis v rámci párty v gangu více než opila a jelikož byli ostatní členové buď pryč, anebo se bavili spolu, využila tehdy sedmnáctiletého Felixe k ukojení svých koutek. Mladý Felix ji nedokázal odolat a mnohem zkušenější žena ho svedla, ačkoliv byl střízlivý. Když se ráno probudila, chovala se k Felixovi chladně jako vždy. Avšak tato noc měla mnohem větší následky, než si kdokoliv mohl pomyslet - Felis po čase zjistila, že otěhotněla.
Měla dohromady tři kandidáty na otce dítěte a to Azzyho, Asuru a Felixe. Na mateřství nebyla připravená, odmítala přizpůsobit svůj život dítěti, které nechtěla a rozhodla se, že ho odloží do dětského domova, protože již nemohla podstoupit potrat. To se však Felixovi vůbec nelíbilo a představa, že dítě, které za nic nemůže, bude vychováváno v dětském domově, byla pro něj nepřijatelná. Jelikož v době narození dítěte již bude dospělý, rozhodl se pro jeho adopci, ačkoliv si nebyl jistý, zdali je jeho anebo není.
Někteří členové gangu ho od rozhodnutí odrazovali a vysmívali se mu za něj, avšak Felix si za svými slovy stál pevně. Byl přesvědčeným, že výchovu dítěte zvládne, i když to znamenalo přerušit studium a začít pracovat. Felisino těhotenství nebylo zrovna příjemnou dobou. Felicis se s Felixem několikrát pohádala a dala mu naprosto jasně najevo, že o něj nemá zájem. Felix zase několikrát Felicis domlouval, aby alespoň během těhotenství nekouřila a nepila, ale Felis odmítala jakkoliv se přizpůsobit a tvrdohlavě si stála za svým.
Jednoho dne však porodila krásnou modrookou holčičku. Felix již měl vyřízené veškeré náležitosti a holčičku přijal do své péče, což ale znamenalo opustit gang. Prozatím se zabydlel v londýnském bytě, který mu dočasně a potají přenechala jedna ze sester řádu. Holčičku pojmenoval Jessica a snažil se o ní starat nejlépe jak uměl. Mezitím si hledal práci, což bylo trošku těžší, než si původně myslel. Neměl vystudovanou žádnou školu, žádné zkušenosti a byl mladý a s dítětem. Po čase se mu však podařilo získat práci u stavební společnosti. Práce to byla těžká a špatně placená, ale Felix potřeboval nějaké peníze pro svou dceru a pro sebe.
Později však zjistil, že o životě v Londýně a výchově dítěte na vlastní pěst, měl naprosto zkreslené představy. Byl si jistý, že vše v pohodě zvládne, ale realita byla mnohem těžší, než myslel. Peníze nezbývaly, naopak chyběly. Felix začal proto pracovat přesčasy, sháněl peníze všude, kde se dalo. Na druhou stranu ale chtěl trávit co nejvíce času s Jessicou a nechtěl, aby byla zbytečně v jesličkách. Svou dceru nadevše miloval a ona byla jediným důvodem, který ho držel nad vodou. Veškeré peníze, které vydělal, dával do její obživy a výchovy, mnohdy na úkor sebe. Avšak objevily se některé věci, které mu výchovu dosti znepříjemňovaly. Jessica se narodila jako celiak a potřebovala speciální bezlepkovou stravu, která byla finančně náročná. Dalším faktorem byl Asura, který často využil příležitosti a nechal Felixe zmlátit, což bylo velmi nežádoucí především v okamžiku, když ho kolemjdoucí dovezli do nemocnice anebo mu zavolali sanitku. Náklady na ošetření byly příliš velké, aby si to mohl dovolit. Přes tyto veškeré bariéry to však Felix vždy nějak zvládl. Jessica nijak nehladověla, měla také nějaké oblečení a především střechu nad hlavou. Felix se ji snažil nahrazovat hračky jinými věcmi a často si spolu povídali, když povyrostla. Jessica byla mimořádně chápavá, hodná, skromná a empatická dívka. Navíc ji zajímaly čísla a technika, byla nadprůměrně inteligentní. Vztah mezi nimi byl neskutečně pevný a oba žili jen pro sebe. Snažil se ji udělat krásné dětství, bez ohledu na to, jestli mají peníze anebo ne. Felix za tu dobu drasticky zhubnul, prodal téměř veškerý majetek a prakticky jen pracoval a staral se o svoji dcerku. Začal mít problémy s přijímáním stravy a problémy se spánkem. Přesto však na stavbě dělal veškeré pracovní dny, včetně soboty, bez ohledu na to, jestli byl nemocný, anebo zrovna zraněný. Matka se o Jessicu nezajímala a Azazel byl přesvědčený, že to Felix zvládá dobře.
Jednoho dne však si ho mistr na stavbě zavolal k sobě, že má telefon ze školky. Rozrušená vychovatelka mu sdělila, že Jessica byla převezena do nemocnice s astmatickým záchvatem. Felix jel okamžitě za ní a bylo mu doktorem sděleno, že u Jessici se objevilo silné astma a musí se léčit. V tu chvíli Felix věděl, že jako otec skončil, protože na její léčbu nemá prostředky, ani kdyby se rozkrájel. Rozhodl se zavolat Azzymu a požádat ho o finanční pomoc. Azzy neváhal a okamžitě navštívil Felixe. Samozřejmě mu peníze půjčil, a když se seznámil s jeho skutečnou situací, rozhodl se mu najít lépe placenou práci v Blackworth industries, tedy nadnárodní firmě, kde pracoval jako účetní.
Tehdy s ním vedl pohovor sám majitel firmy, Damien S. Ravensworth (profil se připravuje), což bylo krajně neobvyklé, protože Damien se nikdy nestaral o takto průměrné činnosti ve firmě. Avšak Felix ho více než zaujal a nabídl mu místo ve skupině architektů. Architektura byl pro Felixe ten nejzajímavější obor a chtěl se mu vždycky věnovat. Ve své nové práci se učil od těch nejlepších a jeho přirozeně logická mysl a nadání pro matematiku mu pomohla se rychle vypracovat. Výplata, kterou v této firmě dostával, byl více než dostačující pro něj i pro Jessicu. Navíc mu byl přidělen firemní byt a auto.
Jeho život nemohl být lepší a tak se rozhodl, že se vrátí do školy a dálkově si ji dodělá. Jessica se léčila s astmatem, navštěvovala firemní školku a oba spolu mohli trávit mnohem více času, než předtím. Když si Felix dodělal maturitu, rozhodl se nastoupit na univerzitu a nadále pokračovat ve studiu, tentokrát architektury. Jessica rostla jako z vody a podle Felixe nebylo šťastnějšího dítěte.
Jednoho dne dostal Felix pozvánku od Azze na jeho svatbu. Bral si holku, s kterou to již delší dobu táhnul a která mu změnila život..anebo se trochu o to snažila - rodilou francouzsku Elloise von Smack. Lujza, jak ji všichni říkali, se živila baletem. Tato ryšavá dívka byla mnohem méně křehká, než napovídal její vzhled. S Azzym se nepárala a dokázala ho zkrotit i za cenu sprostých slov a ran. Felix byl na svatbu velice zvědav, protože se domníval, že s Azzym nemůže žít žádná dívka a už vůbec ne dívka z vyšších vrstev, ačkoliv Lujzu ještě neviděl.
Svatba byla vkusná, na zahradě nového sídla gangu, vilového komplexu, který Lujza zdědila. Felix se svatby zúčastnil v doprovodu své dcerky. Byl velice zvědav na její matku, která tam logicky měla být, ačkoliv ji nikde při obřadu nespatřil. Naopak spatřil nádhernou dívku v baletní sukni s elegantním vrškem. Tato dívka nejen že byla krásná a stylová, ale také velice nezávislá, inteligentní a chytrá. Dá se říci, že se okamžitě do ní zamiloval a toužil se s ní seznámit za každou cenu. Později však zjistil, že se zamiloval do nevěsty, tedy samotné Lujzi, což nebyl moc moudrý tah. Své pocity se snažil ignorovat a přesunout je do pozici "platonické lásky", protože přeci nikdo se nemůže tak silně zamilovat na první pohled. Po chvíli mu však myšlenky na Lujzu přerušila Felicis, která se tam objevila. Felix k ní již necítil žádnou zášť, ve své podstatě mu ji bylo líto, protože Felis vůbec nevypadala dobře.
Ve skutečnosti Felis odloučení od své dcery velice trápilo, ale byla příliš paličatá na to, aby změnila své rozhodnutí. Na svatbě si spolu promluvili, Felis poznala svoji, již šestiletou dceru a domluvila si s Felixem schůzku. Felix ji nechtěl odtrhávat od své dcery, takže se schůzkou souhlasil. I když celý proces byl zdlouhavý, důvěra se získávala zpět dlouho a láska ještě déle, stali se z nich časem zase partneři. Felix byl nadšený z toho, že jsou úplnou rodinou a Felis si po čase vzal.
Felicis se po jeho boku změnila. Již nežila bouřlivý život plný alkoholu a sexu, našla si práci v cukrárně Bianca, kterou vedla stejnojmenná majitelka (viz backstory Anasis) a odstěhovali se spolu do domku, který byl umístěn na stejné parcele, kde bydlela Lujza s Azzym a s celým zbytkem gangu. Felix se tak vrátil zpět mezi své přátele a Felis je nemusela opouštět, ale i přesto si zachovali soukromí. Po čase se jim narodili ještě další dvě děti - syn Nikola a dcerka Amelie. Ještě před svatbou dala Felis Felixovi ten nejkrásnější dárek, který mohla a to výsledek testu, který prokazoval, že Jessica je jeho biologickou dcerou. Felixovi dcery byly nadané na matematiku a fyziku a obě se také chtěly živit architekturou.
Felix byl opravdu šťastný, děti byly zdravé a přinášely mu radost, měl dobře placenou práci a také dům a několik aut. Asura již neotravoval jeho život, protože Felix ho dokázal zvládnout a uvěznit ho ve sklepě. Avšak někde uvnitř Felixova mysli byla myšlenka, které se již nemohl po celá léta zbavit a která ho ničila - Lujza. Jeho sousedka žila relativně spokojený a nemonotónní život s Azzym, porodila mu jedno dítě a snažila se je oba vychovávat. Felix k ní cítil mnohem víc než přátelství. Rozuměli si, měli si stále co říci, obdivovali podobné kapely a filmy a měli na spousty věcí stejný názor. Navíc Lujza ho více než přitahovala, což se Felix snažil ignorovat, protože byl přeci ženatý a měl děti. Nevypadalo, že by Lujza o něj projevila zájem jinak než jako o dobrého kamaráda, což Felix také cítil.
Ale nabyl dojmu, že ta láska, kterou k ní cítí je určitě mnohem více, než platonika. S Felis byl relativně šťastný, ale oba byli jako nebe a dudy. Měli rádi odlišné věci, jiné pohledy na život, někdy také na výchovu a byla mezi nimi také trochu inteligenční propast. Felis byla holka z ulice, takže nemohla se vyrovnat Felixovo zájmům a intelektu. Největší krize jejich manželství přišla, když děti vyrostly a opustily hnízdečko. Felix si neměl se svoji ženou co říci. Práce ho také začala nudit, tak se rozhodl ji změnit a realizovat se jinde. Obklopil se skupinkou talentovaných lidí, naučil se obchodovat s informacemi a začal brát kšefty od vlivných lidí. Po čase se jejich skupina rozrostla, počet kšeftů se zvětšoval, stejně jako renta, kterou za ně dostávali.
Stal se relativně bohatým a vlivným. Felis se to přestalo líbit, protože ve čtvrti se o nich šeptalo, že jsou mafiáni a že její manžel zabíjí lidi. Odmítala tomu věřit a neptala se ho na nic. V tuto dobu si Felixe také nalezla Zbraň, která se stala jeho osudovou. Jmenovala se Silvia a jednalo se desert eagle gun. Silva byla přesná a její střely byly ničivé, se Felixem si spolu naprosto sedli, což se nelíbilo Felis a vyváděla neustále žárlivé scény, ačkoliv spolu se Silvou nikdy nic neměli a ani k sobě žádné romantické city nikdy necítili.
Felis nabývala dojmu, že její manžel je temnější, než býval kdysi. Začala věřit tomu, že se živí nelegální činností a nelíbilo se jí, že Felix chodí s bandou divných lidí, oblečeni v obleku a se Silvou u pasu. Felix měl zase pocit, že se dnem více a více zamilovává do Lujzi. Již delší dobu potají navštěvoval její baletní vystoupení, dělalo mu radost, když se s Azzym hádali a byl smutný, když viděl projev romantiky mezi nimi. Jeho druhá stránka však štěstí Lujze moc přála, avšak byl si jistý, že on by se o ní postaral mnohem lépe a rozmazlil by ji. Časem propadal depresím, čehož si všimla jeho již dospělá dcera Jessica a po nějaké chvíli identifikovala zdroj jeho problému. Ačkoliv měla maminku moc ráda, souhlasila s tím, že by měl být s Lujzou, pokud ji tak moc a dlouho miluje.
Felix ale nechtěl Felis ublížit, pořád ji měl rád a vážil si ji. Nicméně poslední dobou již spolu nespali, nepovídali si a Felis na něj často řvala kvůli Silvě. Přestalo ho těšit chodit domů a raději trávil čas v práci, což jejich problému nepomohlo. Felix měl také podezření, že se s ním děje něco divného. Občas jakoby ztratil paměť a probudil se ze sna, s tím, že si vůbec nepamatoval, co dělal. Tyto stavy se mu děly především v práci a jeho společníci mu vždy vypovídali, co všechno prováděl. Dle očitých svědků byl velice chladný, jakoby bez emocí a neštítil se vůbec nikoho. V tomto stavu se ho báli také jeho společníci a dali mu za zády přezdívku Bojga, podle hada se specifickým obranným systémem, z čehož trochu vyplývalo, jak se Felix ve své amnézní chvíli choval.
Jednoho dne ho "Bojga" ovládl více, než by Felix kdy očekával a probudil se po celém dnu amnézie, potetovaný a s naprosto jiným účesem a kruhy pod očima. Tato událost se mu stala poté, co se rozhodl, že se s Felis spolu odstěhují hodně daleko od Lujzi, aby na ní mohl zapomenout. Avšak Bojga mu to nedovolil a potetoval celé jeho tělo různými motivy. Felix v tom velice dobře viděl symboly, které odkazovaly na Lujzu, aby na ni nikdy nezapomněl a kdykoliv se podíval na kousek svého těla, vzpomenul si rázem na ni. Uvědomil si také fakt, že odstěhování od Lujzi nemá cenu, protože ho Bojga zkrátka nepustí.
V tu chvíli se rozhodl, že musí Luzju získat, ať to stojí, co to stojí. Lujza poslední dobou se také nezdála zrovna šťastná. Zhubla a trošku to vypadalo, jakoby byla nemocná.

Kapitola třetí - There's a devil lying by your side
Jednoho dne Lujza prostě zmizela, beze stop a bez jakékoliv zprávy. Azzy si jejího zmizení všiml, až den poté a hledali ji, kde mohli, ale Felix byl již daleko napřed. Tušil, že Lujza utekla kvůli tomu, že byla nemocná a nechal si přinést její lékařské záznamy. Diagnóza zněla renální selhání ledviny a nutnost její transplantace. Pomocí kamerových systémů, svědků, pátrání po jejím pohybu a logických úvahách, našli stopy její cesty, která vedla do Švýcarska, tedy místa, kde vyrůstali její rodiče a kde byly počátky jejího rodu.
Lujza byla několik dní napřed, a když měla pocit, že je již v bezpečí a daleko, aby ji nikdo nenašel, zakotvila v malé vesničce pod horami a našla si zde práci. Důvod jejího útěku byl prostý - věděla, že je smrtelnou bytostí a že její čas se blíží, na rozdíl od Azzyho, který jako anděl nemá se smrtelností problém. Navíc Azzy byl věčně mladým dítětem, o kterého se Lujza musela starat, ačkoliv sama již dávno dospěla. Z toho důvodu se obávala, že se o ni v okamžiku umírání nebude schopen postarat a akorát jim svým stavem způsobí bolest a smutek. Jejich syn již byl dospělý a měl vlastní život, do kterého nechtěla Lujza zasahovat.
Felix měl pocit, že jejímu stavu rozumí, a když ji našel, vyčkával. Zakoupil si bývalý areál hotelu, který byl usídlen několik kilometrů od městečka v horách. Hotel byl v dobrém stavu a Felix ho nechal obratem rekonstruovat k obrazu svému tak, aby bylo v něm možné ubytovat jeho i všechny jeho muže.
Po nějakém čase, kdy takřka denně Lujzu sledoval a promýšlel taktiku, se rozhodl ji oslovit. Lujza byla nejdříve naštvaná, že ji vypátral a myslela si, že ho poslal Azzy, aby ji dostal zpět za nimi domů. Felix ji však vysvětlit, že z tohoto důvodu zde není a že by byl rád, kdyby ho následovala do jeho sídla, což Lujza rezolutně odmítla.
Felix se tedy musel po čase uchýlit ke kroku, který mu byl proti srsti, ale nebylo zbytí. Nechal ji unést svými muži, kteří ji nacpali do auta a i přes její protesty vezli k sídlu. Lujza cestou všechny zmlátila, zkopala a pokousala, až ji k Felixovi nelibosti omráčili a v klidu dovezli. Felix již byl na Lujzu připraven a společně s nejlepšími nefrology v oboru provedli transplantaci. Jak bylo očekávané, Felix byl dárcem orgánu, a to především z toho důvodu, že jednou ze schopností Lovců je perfektní regenerace těla. Felixova ledvina se přizpůsobila Lujziny tělu a ve své podstatě tak Lujzu vyléčila. Když se Lujza probudila, naprosto netušila, co se stalo a když se vše dozvěděla, tak nevěděla, co má dělat dál. Byla zavřená v jakémsi sídle horách, společně s mužem, o kterém si myslela, že ho dobře zná a s jeho zvláštními zaměstnanci. Felix ji po čase vyznal své city, avšak Lujza na to nepříliš reagovala. Navíc se nechal rozvést s Felicis a zaslal Azzymu parte ohledně Lujziny smrti.
Lujza byla zprvu k Felixovi chladná, avšak kdo by dokázal dlouhodobě odolávat muži, který je velmi pozorný, romantický, milý, zajištěný a především vcelku sexy? Ze začátku byl jejich vztah založen spíše na sexu, mazlení a povídání si. Avšak čím více času s ním Lujza trávila, tím více ho milovala a poznávala veškeré stránky jeho osobnosti..tedy obou osobností. Časem Lujza otěhotněla a oba se rozhodli, že se vezmou. Na jejich společné svatbě, která byla skromná a krásná, se Lujza Felixovi naprosto oddala a celým svým srdcem ho milovala a věděla, že tohle je to správné rozhodnutí a on zase věděl, že oni dva jsou pro sebe stvořeni.
Časem rozjel své podnikání také ve Švýcarsku a stal se tamním velkým zvířetem v oboru. Lujza na rozdíl od Felis tušila, co manžel dělá a čím se živí a nevadilo ji to. Žila po boku chlapů a Silvy, ačkoliv obě rodiny byly striktně odděleny patry luxusního sídla. Felix se stále i po své výpovědi stýkal s Damienem Ravensworthem, svým bývalým šéfem a stali se z nich dobří přátelé. Damien ho seznámil se svoji rodinou, kde se po čase Felix dozvěděl tajemství, které vysvětlovalo jeho existenci.
Nyní má s Lujzou šest dětí a žije si věčně mladiství a poklidný život ve svém sídle po boku své milované rodiny.
Zajímavosti:
 • Felix se samozřejmě pravidelně shází s dětmi z prvního manželství a téměř denně jim volá. Když žil ve Švýcarsku, moc mu chyběly, avšak relativně často za ním jezdily. S Felis má i přes rozvod dobrý vztah. Jejich rozvod byl klidný a bez zbytečných scén. Přenechal ji svůj barák, auta a také ji zabezpečil do budoucna. Felis postupem času našla opět zalíbení v Azzym.
 • Celá ta věc s Lujzinou smrtí nakonec praskla. Azazel se dozvěděl, jak to vše bylo a i když byl zprvu naštvaný, nakonec pochopil, že to tak je lepší. Avšak Lujzin syn Otto, kterého měla s Azzym, byl trochu jiného názoru.
 • Felix s Luzjou zažili hororový rok a to, když Felixe střelila konkurenční rodina do hlavy, mezitím co bránil svoji dceru Anabelle, jež ho neposlechla, že se nemá od něj vzdalovat. Felix si proležel přes půl roku v kómatu a Lujza se o něj pečlivě denně starala, včetně Silvie a Jessici. Doktoři předvídali Felixovi hrozné prognózy a nedávali mu šanci na uzdravení, avšak Felix se ze všeho zázračně dostal. Během této těžké doby Lujza chřadla, a když viděla Mystera (manželka Damiena) v jakém stavu Lujza je, rozhodla se jako vodní nymfa ji darovat svoji dlouhověkost, jeden z nejvyšších darů.
 • Tajemství, které se Felix dozvěděl na jedné z oslav rodiny Rawensworthů a Nightů (viz backstory druhé linie), vysvětlovalo vše a najednou mu veškerá hádanka ohledně jeho života dávala smysl. Nero (viz charakter Anasis), tedy jeden z nejsilnějších démonů rodu se přiznal, že je jeho otcem. Stalo se to kdysi dávno, když se zajímal o komunitu Lovců. Magdalene, tedy matce Felixe, zlomil srdce a opustil ji kvůli jiné ženě, avšak zanechal ji těhotnou, o čemž ani jeden z nich nevěděl. Magdalene věděla, že byla oplodněna démonem, ale syna nedokázala zabít, protože jeho otce stále milovala. Felix po Nerovi zdědil barvu vlasů, některé obličejové rysy a také barvu očí. Je tedy polovičním démonem a polovičním Lovcem a oplývá schopnostmi obou ras. Magdalene démonské schopnostmi v něm zprvu zapečetila, ale pečetě se časem otevřely. Bojga je tedy Felixovo démonské alterego. Tím, že zjistil, že je Nerovým synem, získal početnou a milující rodinu nevlastních sourozenců, kteří ho přijali jako vlastního.
 • Felix má děsivou pověst mezi mafiány. Je mladý, dravý, bezlítostný a má nadpřirozené schopnosti. Nikdo se s ním nechce dostat do křížku a on je rozčiluje svým bezstarostným chováním
 • Má rád zdravou stravu a Lujza si z něj občas kvůli tomu dělá srandu. Avšak po boku Lujzi začal lépe a více jíst (porucha příjmu potravy ho dlouho doprovázela) a zesílil a přibral svalovou hmotu
 • Každé ráno běhá, je to takový jeho malý rituál. Také rád plave a posiluje. O své tělo se stará a o svůj zevnějšek také.
 • Naprosto miluje své děti a dokáže si na ně ve svém nabitém rozvrhu udělat vždy čas.
 • Má vcelku pestré sexuální touhy. Miluje nohy, na které má fetish a své partnerce kupuje ve velkém boty všeho druhu. Rád si s Lujzou hraje a objevují spolu nové věci..a je jedno, kde zrovna jsou.
 • Vcelku často cestuje. Jak kvůli práci, tak s rodinou.
 • Je vášnivým sběratelem aut a vlastní jich osmnáct. Od luxusních sporťáků, až po nabušené landrovery.
 • Vcelku se na něho lepí mladé slečny, které vidí přitažlivého muže v obleku a s luxusní károu. Felixe tyto povrchní slečny obtěžují, Lujza je přejíždí autem
 • Vlastní s Lujzou dva černé modrooké kocoury
 • Počet dětí, které má s Lujzou je opravdu vysoký, avšak nutno říci, že poslední tři děti se narodily jako trojčata. Když jim tuto novinu doktor sdělil, málem to s nimi šlehlo. Ani jedno z dětí neměl plánované.
 • Rádi s Lujzou dělají bláznivé věci. Třeba se impulsivně ubytují po večeři v hotelu, anebo vyjedou na road trip.
 • Felix umí hrát na tři hudební nástroje a plynule mluvit čtyřmi jazyky. Němčina je jeho rodným jazykem, avšak s Lujzou mluví anglicky, se Silvou zase německy.
 • Má rád luxus, ale nechlubí se jim. Rád si kupuje kvalitní věci a potraviny.
 • Je trnem oku pro většinu místních policistů. Proti jeho podnikání mnohdy nezmůžou nic.
 • Nero ho naučil několik nových schopností a snaží se v něm probudit ještě větší sílu
 • Felix má mimořádné prostorové vidění, proto je výborný střelec, řidič a architekt
 • Lujza miluje obě jeho verze - tedy Felixe i Bojgu. Dokáže s oběma vycházet a ví jak na ně 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Irena Irena | 14. června 2017 v 8:48 | Reagovat

Musím moc obdivovat nádherné fotky. O_O

2 Babakat Babakat | 14. června 2017 v 18:38 | Reagovat

Bezvadné fotky. Potřebovala bych umět takové tetování Napatlat. Ale neumím. 8-O

3 tarantule* tarantule* | 15. června 2017 v 16:52 | Reagovat

Ty fotky jsou úplně profesionální :)

4 Kůzle Kůzle | 15. června 2017 v 17:09 | Reagovat

[1]: Děkuji moc, jsem ráda, že se líbí ♥

[2]: Děkuju moc. No jsou to léta praxe a šikovné ruce :D Ale také bych to chtěla tak hezky umět XD

5 Kůzle Kůzle | 15. června 2017 v 17:10 | Reagovat

[3]: Děkuji za tak milou pochvalu ^^

6 ShuMin ShuMin | 31. července 2017 v 12:08 | Reagovat

Citim v tom Soul Eater nadech :D
Vyborne story ♥ a uzasny man :)

7 Arengil Arengil | 2. srpna 2017 v 6:31 | Reagovat

Pořád stejně zajímavý. ☺️

8 CrbnAbenue CrbnAbenue | E-mail | Web | 21. září 2017 v 2:04 | Reagovat

debt settlement companies - http://personalnerloan.org/ businesses loans <a href=http://personalnerloan.org/>personal loans online</a> ’

9 Bvbnaminny Bvbnaminny | E-mail | Web | 21. září 2017 v 19:13 | Reagovat

payday title loan consolidation
<a href="http://paydayhhkl.org/">get payday loan</a>
consolidation
<a href=http://paydayhhkl.org/>online payday loans</a> ’

10 BbecLinelp BbecLinelp | E-mail | Web | 21. září 2017 v 19:49 | Reagovat

finance payday
<a href="http://paydayvax.org/">fast cash loans</a>
financial
<a href="http://paydayvax.org/">pay day loans</a> ’

11 BlopAbraps BlopAbraps | E-mail | Web | 22. září 2017 v 3:22 | Reagovat

best personal loans bad credit
<a href="http://loansvtna.org/">payday loans no credit check</a>
direct lending payday loans
<a href=http://loansvtna.org/>best online payday loans</a> ’

12 Ffvinvavy Ffvinvavy | E-mail | Web | 22. září 2017 v 19:12 | Reagovat

5 mg cialis
<a href="http://cialisovnnc.com/">generic cialis</a>
cialis generic canada
<a href=http://cialisovnnc.com/>cialis</a> ’

13 Ffvginvavy Ffvginvavy | E-mail | Web | 24. září 2017 v 11:23 | Reagovat

effects of cialis on women
<a href="http://veucialis.com/">buy cialis</a>
cialis by mail
<a href=http://veucialis.com/>buy cialis</a> ’

14 LewfhEnare LewfhEnare | E-mail | Web | 25. září 2017 v 12:38 | Reagovat

discount viagra
<a href="https://viagrawasdc.com/">viagra</a>
buy viagra online cheap
<a href="https://viagrawasdc.com/">viagra</a> ’

15 Lvvodimmopy Lvvodimmopy | E-mail | Web | 1. října 2017 v 22:05 | Reagovat

viagra 50 mg - http://viagrapfhze.com/
viagra sale online <a href=http://viagrapfhze.com/>buy viagra</a> ’

16 FwjjAbraps FwjjAbraps | E-mail | Web | 3. října 2017 v 15:35 | Reagovat

best online payday loans
<a href="https://paydayllae.com/">pay day loan</a>
500 payday loans
<a href=https://paydayllae.com/>best payday loans</a> ’

17 VolvgPielt VolvgPielt | E-mail | Web | 12. října 2017 v 15:49 | Reagovat

cialis 5mg side effects
<a href="http://onlinecialis-cialisvip.com">buy cialis</a>
cialis prescriptions
<a href=http://onlinecialis-cialisvip.com>order cialis online</a> ’

18 Kbargliply Kbargliply | E-mail | Web | 27. října 2017 v 22:33 | Reagovat

cialis buy online - http://buycialis-ehageneric.com/
cheap cialis brand name <a href=http://buycialis-ehageneric.com/>cheap cialis</a> ’

19 SfgfAppeaf SfgfAppeaf | E-mail | Web | 31. října 2017 v 23:55 | Reagovat

a quick payday loan - http://paydayloansrvhj.com/
payday cash loans <a href=http://paydayloansrvhj.com/>paydayloan</a> ’

20 KdsbcAmarty KdsbcAmarty | E-mail | Web | 2. listopadu 2017 v 0:21 | Reagovat

online loans no credit check instant approval - https://paydayrvyaf.com
payday loans no credit check no faxing <a href=https://paydayrvyaf.com>cash advance american express</a> ’

21 state of decay 2 pc state of decay 2 pc | E-mail | Web | 6. prosince 2017 v 5:43 | Reagovat

Thank you for the very nice and interesting information, I wait for further information.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama