Viktorie

16. února 2017 v 0:10 | kvicka |  Profily
Majitelka: Denisa
Jméno: Viktorie
Příjmení: Své příjmení nepoužívá, nehce být spojována s rodiči.
Přezdívka: Viki
Datum příjezdu: 15.12.2016

Společnost: Limhwa
Model: Sujan
Velikost: MSD
Typ (barva) resinu: White skin
Face-up: Noodles
Blushing: nemá
Oči: Modré
Vlasy: Monique Gold Collection Ginger carrot red

Věk: 25 let
Rasa: Člověk (čarodějnice)

Oblečení:
Ráda nosí přírodní teplé odstíny, jako je hnědá či zelená. Ráda využívá prvky Boho a Mori stylu.


Má ráda: Přírodu, les, zvířata především lišky a jeleny, umění a tvoření všeho druhu, ráda dotváří koupené věci, aby jim vdechla osobitého ducha, ráda maluje, čte, vykládá tarot, vyrábí přírodní kosmetiku, praktikuje čarodějnictví.
Nemá ráda: Materialismus, násilí, ničení přírody, ubližování zvířatům, zbraně, ignoranci, chemikálie

Osobnost:
Jejím heslem je volná mysl a duše. Věří ve své sny a jejich realizaci. Vidí svět jako místo plné zázraků a krásy. Není idealista, jen se snaží obklopovat hezkými a pozitivními věcmi.
Miluje zvířata a přírodu. Především lišky, se kterými se osobně ztotožňuje. Když je trochu může, chodí do lesa, kde tráví třeba i celé hodiny pozorováním okolí a mluvením se stromy.
Ve volném čase hodně čte, nejlépe venku v přírodě. Nebo maluje obrazy. Viky je hodně samotářská, dokáže si vystačit jen sama se sebou, ne že by neměla ráda lidi, spíš potřebuje čas pro sebe.
Je hodně pozitivní a veselá, nerada ale pouští do svého soukromí lidi, kterým úplně nevěří. Je zvyklá chránit si svou ulitu a odhalit se jen skutečnému příteli. Je velmi sebevědomá, což může na někoho působit jako namyšlenost, pravdou ale je, že Viky si pouze sama sebe váží a má se ráda, proto působí velmi sebejistě.
Viky miluje život a vše co přináší se snaží brát pozitivně, na okolí je hodná a milá, nerada ubližuje ostatním. Pokud je ale ublíženo jí, nebo někomu koho má ráda, neváhá se pomstít.
Ráda pomocí oblečení vyjadřuje svou náladu a osobnost. Nevzala by si na sebe něco, co by odporovalo jejímu přesvědčení, stylu nebo momentálnímu rozpoložení.

Rodin:
S rodinou se nestýká od chvíle, kdy ji otec vyhodil z domu.

Backstory:
Viktorie se narodila v bohaté rodině úspěšného podnikatele. Žila v domě s hospodyní, chůvou a zahradníkem. Byla zvyklá trávit čas sama, její rodiče byli až moc zaměstnáni svou prací. Viki si dlouho myslela, že peníze a drahé věci jsou smyslem života, když byla v pubertě, ráda se obklopovala luxusem, nosila značkové věci a dávala všem najevo, že je z vyšší vrstvy. Pak se ale setkala s mladíkem, jehož jméno si nezapamatovala, byl nadaným malířem a udělal Viktorii portrét. Viki byla naprosto okouzlen jeho umem a začala toužit něco takového také umět. Postupně se před ní začal otevírat úplně jiný svět a Viki se do umění zamilovala. Začala sama kreslit, fotit a číst knihy. Stále víc a víc utíkala do přírody, mezi stromy, do lesů. Jednou tam potkala lišku. Přišla až k ní a Viki jí namalovala. Tehdy pochopila, že svět kolem je tím pravím bohatstvím.
Chtěla jít studovat umění a literaturu, ale rodiče trvali na tom, aby šla studovat ekonomii nebo management. Viktorie se s nimi rozhádala a dlouho vzdorovala. Rodiče jí vyhrožovali, že ji vyhodí z domu, pokud neposlechne. A nakonec se tak skutečně stalo. Viki nějaký čas spala v krmelci a občas po kamarádkách, než se setkala s madam Renovou, starou a velmi elegantní dámou, která donesla do lesa kaštany. Setkaly se právě v čas, než začala být venku zima. Madam si vyslechla Vikiin příběh a rozhodla se vzít ji k sobě domů a zaměstnat ji jako svou asistentku. Viki tak získala domov a stálí příjem. Nastoupila do školy a začala studovat umění. Madan Renové pomáhala s domácností a trávila s ní volný čas. S rodinou se přestala nadobro stýkat. Madam ji zasvětila do umění čarodějnictví a před Viki se tak otevřel zase nový svět.
Později Madam Renová onemocněla a zemřela. Odkázala však Viki svůj nemalý majetek.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Babakat Babakat | 23. února 2017 v 16:57 | Reagovat

:-) Líbí.

2 Arengil Arengil | 30. března 2017 v 16:43 | Reagovat

Hezká a oduševnělá.

3 HollyThown HollyThown | E-mail | 5. září 2017 v 5:01 | Reagovat

<b><a href=http://seo-swat.ru//Y17aq/>This is the 2017 bomb !!!</a></b>
Play with me my friends...

...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama