Alexander Sebastian Ravensworth

1. listopadu 2016 v 19:45 | kvicka |  Profily
Majitelka: Kůzle
Jméno: Alexander Sebastian Ravensworth
Přezdívka: Lexa
Datum příjezdu: 8. září 2016

Společnost: Simply divine/Resinsoul
Model: Harlequin/Yi's body
Velikost: SD17
Typ (barva) resinu: Magnolia/white skin
Face-up: Originl Sin
Blushing: Originl Sin
Tetování: Originl Sin
Modifikace: Ano, jizvy - Originl Sin
Oči: Eyeco green
Vlasy: Monique Paris - off black

Narozen: 20. dubna 1948
Věk: Přes 60 let
Rasa: Démon (kříženec)
Oblečení: Kůže, roláky, světry, těžké boty, šály, vrstvené oblečení, trika s dlouhým rukávem, vše především v černé
Linie: 2. linie (Kuro rodina)

Má rád: Artemiss a celou rodinu, poezii, literaturu, filosofii, alkohol, doutníky, divadlo, sex, bary, přírodu, lesy, dobré jídlo, šachy, kočky, sever, zimu, mlhy, ticho, déšť, kávu, oheň.

Nemá rád: Lidi, špatnou literaturu a moderní umění, sladké, léto, pláže, jižanské národy, hlasité jedince, když ho někdo nenechá domluvit anebo ho nepochopí.

Osobnost: Alexander je ve své podstatě klidný a rozvážný, chytrý, má smysl pro detail a perfekcionismus, je také výborný posluchač a je citlivý a empatický. Avšak je v něm slušná dávka temperamentu, zuřivosti, bestiálnosti, arogance, hněvu, nepřístupnosti, chladu a ublíženosti. Dokáže milovat i nenávidět celým svým srdcem.

Rodina: Otec (Sebastian), matka (Lucy), sestry (Rosemary a Victoria), bratři (Damien, Vincent, Christopher), děda (Nero), babička (Slečna).

Backstory:
Alex se narodil jako šesté, extrémně nadané dítě. I když jeho bratři a sestry excelovali téměř ve všech disciplínách, kterým se začali věnovat, Alexander je všechny v útlém věku předčil. Byly do něj vkládány ty největší naděje a také podstoupil tvrdý trénink, protože otec předpokládal, že jednoho dne převezme rodinné poslání, tedy kontrolu podzemí a všech super silných bytostí světa. Jeho síla a talent rostli takovým tempem, že se rodina trochu bála, že to jeho tělo nevydrží. Naučil se také mistrně ovládat jednu z největších sil - destrukční démonský oheň.
Jako dítě byl Alexander velmi chladný, nepřístupný, tichý a neprojevoval se tak, jak se děti obvykle projevují. Nehrál si s hračkami, nemazlil se, spíše jen četl, studoval, hrál šachy a učil se dobrým mravům. Rostl rychleji, než jeho sourozenci a když dosáhl dospělosti, stal se z něho lev salónů, který nechyběl na žádné významné společenské akci. Byl tamní smetánkou milován a proslul jako velice úspěšný svůdník, který obšťastnil spousty žen, někdy i najednou. Ženy přitahoval především svoji odtažitostí, tajemností, chladem a šarmem, muže ohromoval svým multitalentem, inteligencí a sebevědomím. Ve společnosti si vybudoval pověst obávaného a respektovaného alfa muže, který si kolem sebe tvořil skupinu svých přívrženců.
Ačkoliv žil bouřlivý život plný sexu, kvalitního alkoholu, doutníků, filosofických debat a ometání večírků, nikdy se nedopustil žádného přešlapu. Rodiče na něj byli hrdí, starší sourozenci ho obdivovali, společnost ho milovala a byla před ním slibná kariéra. Jednoho dne však přišel zvrat.
Bylo studené ráno, když se v domě rodičů objevil Nero (viz backstory Anasis) a náručí držel jejich syna..nebo alespoň jeho části. Alexander byl doslova naporcován na kousky, jeho údy byly odtrženy, hruď měl posetou spousty hlubokými ranami, na kterých dominovala obrovská vyrytá rána ve tvaru kříže. Ačkoliv démoni nemají s léčením ran a odtrženými částmi těla problémy, tato zranění se neléčila. Začali proto ihned Alexandra léčit za pomocí Vincenta (jejich syn, Alexův bratr), Slečny, Nerony a Kuroha (viz backstory Anasis). Pomocí alchymistických pečetí a magie se jim podařilo Alexandra zachránit a připevnit veškeré části těla zpět.
Rodina byla z jeho zranění šokována, avšak když zjistila okolnosti, za nichž k němu přišel, jejich zděšení se znásobilo. Alexander z ničeho nic se rozhodl, že napadne a vyvraždí Avalon, tedy školu pro čarodějky a jiné bytosti, kterou vede Slečna. Školu, kde vyrůstaly téměř všechny dcery Nera, které jsou nyní manželkami Alexovo bratrů. Školu, kterou se rodina Ravensworthových zavázala ochraňovat a střežit, protože se jedná o rodinu. Ravensworthovi byli hrdí na to, že se jejich rod smísil s čarodějkami a vytvořil tak novou, velice silnou rasu. Detaily z útoku na Avalon byly děsivé. Alexander napadl jako první tu nejnevhodnější studentku ze všech - dceru Constantina, smrtky první kategorie (viz backstory Constantina). Než ji však stačil zabít a pohltit její duši, byl zastaven a probodnut kosou, avšak ne Constantinovou, ale tamní mladičké studentky Artemiss (jedna z Nerových a Slečny dcer, viz charakter Anasis). Ta se rozhodla svoji spolužačku zachránit a démona pohotově bodla do zad. Alexander byl však jedno z nejsilnějších stvoření, co kráčelo po této planetě, takže Artemiss přemohl a zapálil svým démonským ohněm. I když hořela jen chviličku, oheň ji způsobil destruktivní zranění, kterým málem na místě podlehla. Constantinova dcera využila krátké zdržení a přivolala svého otce. Ten se objevil okamžitě a Alexe srazil k zemi svými hnáty a téměř okamžitě ho přizabil. Než ale stačil vytáhnout svoji kosu a ukončit jeho život, Constantinova žena Nerona (Nerova dcera a zároveň sestra Artemiss) přemluvila svého muže, ať Alexe ušetří, protože se jedná o rodinu. Constantine neochotně souhlasil a Alexandrovi alespoň vyryl na hruď kříž, který značil, že se setkal se Smrtí.
Když Alex nabral vědomí, zjišťovali jeho rodiče pohnutky tohoto činu. Alexander jim vylíčil, že byl zkrátka znechucený tím, jak se dokonalá a čistá rada démonů kříží bezhlavě s čarodějnickou špínou. Vytvořil si kolem sebe skupinu čistokrevných démonů, která se rozhodla, že tomuto zabrání. I když svoji rodinu miloval, nemohl odpustit svým bratrům a sestrám, že se paktovali s čarodějkami a mísili tak své dokonalé geny. Ze dne na den se tak z Alexe stala černá ovce rodiny. Vlastní sourozenci jím pohrdali (ostatně chtěl zabít jejich manželky, dcery), rodiče se za něj styděli a rozplynuly se jim veškeré iluze, jeho démonští přátelé se mu vysmívali, protože se k nim doneslo, že Alexandera porazila malá holka s kosou.
Alex se uzavřel do svého pokoje a začala se ho zmocňovat zuřivost, vztek a hluboká temnota. Osvojil si zvyk po nocích brutálně zabíjet démony i lidi a pohlcovat jejich duše, ačkoliv byl dávno najezený. Nenáviděl všechny, nenáviděl své zjizvené a potetované tělo, měl pocit, že se proti němu celá rodina spikla. Zabednil si všechna okna v pokoji, hodně pil a pohlcovaly ho záchvaty zuřivosti. V tomto nihilistickém období trávil vcelku dlouhou dobu a dělal svým rodičům starosti. Jeho noční útoky byly mimořádně brutální a masové, což spadalo do jejich pracovní kompetence. Lucy, matka Alexe, věděla, že jednoho dne bude muset svého syna zastavit, ať už následky budou jakékoliv. Tato představa ji velice trápila, protože přesto všechno svého syna samozřejmě milovala. Otce, Sebastiana, zase trápil fakt, že se z jeho velice nadaného syna, stala tak temná bytost, která už nepatří do lidského světa, ale spíše do podsvětí. Oba rodiče se s mu snažili domluvit, avšak marně.
V úvahu připadla poslední možnost - rodiče se snažili využít tzv. "rodinného prokletí" * a pozvali k sobě na studijní pobyt nejmladší Nerovu dceru, Artemiss. Ta se po Alexovo útoku dlouho léčila, avšak podařilo se ji dát dohromady a i přes spousty zdravotních komplikací žít naplněný život. Artemiss jejich pozvání přijala a přijela do sídla Ravenworthů. Alexander zuřil, když zjistil, co rodiče udělali. Artemiss totiž vinil ze své prohry na Avalonu, protože nebýt ji, tak Constantinovu dceru sežere dřív, než stačí zavolat svého otce. Rozhodl se ji tvrdě ignorovat, avšak Artemiss byla přátelské povahy a chtěla se s ním bavit. Když ji několikrát odpálkoval a slovně urazil, začala hrát jeho hru a ignorovat ho taky. Rodinné prokletí zafungovalo a Alex se do ní zamiloval. Zamiloval se do ní již na první pohled, ale nechtěl si to nikdy připustit. Přesvědčoval sám sebe, že to, co k ní cítí je pouze a jen nenávist a přemýšlel o ní velice ošklivě.
Podařilo se jim se navzájem ignorovat několik měsíců. Když Artemiss volala svému bratrovi a bavila se s ním přes telefon, Alex měl pocit, že volá svému příteli a začal velice žárlit, ačkoliv si nechtěl připustit, že je do ní zamilovaný. Nazýval si ji sám pro sebe děvkou, náplavou, flundrou a dalšími velice sprostými výrazy. Když si pak jednoho dne Artemiss balila věci, protože její pobyt skončil a hodlala opustit sídlo Ravenworthů, Alexander ji v tom zabránil. Ani nevěděl, co dělá, ale nechtěl, aby odjela. Jelikož z něho Artemiss měla strach, přivolala skrze pečeť svého tátu Nera ,protože Alexovo rodiče v tu chvíli doma nebyli. Ten se objevil okamžitě a měl v úmyslu Alexandra zastavit nejprve slovy, což nepomohlo. Svedli spolu velice drsný souboj, kdy oba odhalili své démonské formy a zjistili, že jsou si velmi podobní nejen ve svých lidských formách. Jejich souboj byl velice ostrý a ve své podstatě zničili celé sídlo Ravensworthů. Vystrašené Artemiss se zdálo, že její otec je jednu chvíli bez sebe a tak instinktivně chňapla zraněného Alexe a přemístila se s ním pryč. Shodou okolností skončili v jakési dřevěné boudě, kdesi na Sibiři, kam je přemístila omylem. Alexander se rychle vyléčil a staral se o velice promrzlou Artemiss. Během svého krátkého zimního pobytu se spolu sblížili a Artemiss mu vyprávěla vše o své (a vlastně i jeho ) rodině.
Když se jim zdálo, že by se věci mohly už urovnat, vrátili se zpátky. Celá rodina (jak Ravensworthovi tak Nightovi) pracovali intenzivně na novém sídle. Jakoby se nic nestalo, z celého incidentu se stalo tabu a důvodem, proč bylo původní sídlo zničeno, se uvádělo vybouchnutí rychlovarné konvice (kterou ani neměli). Tak či onak, Alex se pořádně seznámil se zbytkem své rodiny, poznal své švagrové a švagry a změnil svůj pohled na křížení démonů s čarodějkami. Rozhodl se, že nějakou chvíli bude bydlet a Artemiss a jejími rodiči. Za tu dobu se spolu velice sblížili a stali se partneři. Rok na to byli oddáni a momentálně spolu v lesním sídle, daleko od Londýna, obklopeni pouze přírodou, kočkami a čtyřmi domácími veverkami.

Zajímavosti:
 • Lexa se později, když žil s Artemiss začal živit jako rocková hvězda. Ani nevěděl, že umí zpívat, avšak na popud Artemiss do toho šel. Jeho písně byly velice textově promyšlené a jeho umělecké jméno bylo Lexa. Toto jméno používá na veřejnosti dodnes
 • Neskutečně ho mrzí jak se k Artemiss choval a snaží se ji to vynahradit každý den
 • Každé ráno začíná cigaretou na balkoně. Často tam stojí nahý a dívá se do lesů
 • Má vcelku svalnaté tělo. To zesílilo po léčebné kúře.
 • Jejich sňatek nebyl klasický, nýbrž se jedná o posvátný čarodějnický svazek, který může být nebezpečný, pokud si dívka vybere špatného partnera. Lexa nemá svatební prstýnek, ale měsíc na hřbetu ruky. Je zároveň také ochránce Avalonu
 • Bylo pro ně velice složité počít děti, kvůli zdravotnímu stavu Artemiss. Nakonec se jim po letech snažení narodily trojčata, dvě dívky a jeden kluk. Svoji rodinu miluje nadevše
 • Lexa později začal rodičům pomáhat v jejich práci a stal se velice obávaný v démonské společnosti
 • Miluje vaření, ale veškeré suroviny si rád pěstuje sám. Peče vlastní chleba, mají velkou zahradu plnou zeleniny a ovoce a dokonce vlastní slepice a stračenu. Lexa nepotřebuje jíst, ale rád v tom Artemiss podpoří
 • Alex nelituje, že již nevede starý způsob života. Tento nový životní styl mu vyhovuje ve všech směrech a naprosto propadl lásce ke své ženě
 • Je dobrý přítel Camuse
 • Se svým bratrem Damienem se často slovně pošťuchují a hecují se, avšak mají se ve skutečnosti velmi rádi
 • Alexander je nesilnější ze všech svých sourozenců, ale už mu tahle skutečnost nepřijde důležitá
 • Má výborný vztah se svým tchánem/dědečkem Nerem a tchýní Slečnou

* Tedy faktu, že veškeré jejich děti se nakonec vždycky napárovaly s dětmi Nera a Slečny 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 aleen aleen | Web | 2. listopadu 2016 v 9:23 | Reagovat

:D Na tyhle bacstory se už začínám těšit jak na Vánoce! Super. Bouchlá rychlovarka to zazdila :D

2 Babakat Babakat | 3. listopadu 2016 v 13:04 | Reagovat

Bezva story! Rychlovarná konvice nemá chybku!

3 Ela Ela | 3. listopadu 2016 v 17:43 | Reagovat

Ach ta rána... k tomu naprosté soukromí (když nepočítám veverky XD ) Pravda, myslím si na někoho jiného, nicméně podobného sexy rapla... ehm, děkuji za úžasnou představu 3:) Jako Camusův přítel má body plus.

4 daraijin daraijin | 3. listopadu 2016 v 20:27 | Reagovat

Tohle nemá chybu, dokonalé, asi jsem se zamilovala =)

5 Kůzle Kůzle | 3. listopadu 2016 v 22:42 | Reagovat

[1]: Jéj, já jsem tak ráda, že se ti líbí a že je sleduješ xD ♥ Jsi asi nejvíce zasvědcená do našeho BS vůbec XD
[2]: Děkuji moc! Rychlovarky jsou zrádné :D
[3]: Haha,díky moc. Tedy, to zní dobře, i když přesně nevím o koho jde :D Jo, jsou si s Camusem docela podobní a hlavně bydlí relativně nedaleko od sebe xD
[4]: Děkuji moc. Jsem ráda, že se líbí ♥

6 Arengil Arengil | 4. listopadu 2016 v 12:48 | Reagovat

Správně rozervaný hrdina. A fešák.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama