Box opening - Alexander (Simply Divine Harlequin head)

1. října 2016 v 23:43 | kvicka |  Box openingy
Box opening od Kůzlete. Ještě jednou gratulace ke krásné hlavičce ;)
______________________________________________________


Jak jsem psala v předchozím box openingu, momentálně mě málo co nadchne a tzv. grail doll jsem měla do určité doby pouze jednu a tím byl Soom Dia. Ovšem jednoho smutného dne jsem tak seděla s mým duševním dvojčetem Anasis a jako vždycky jsme rozebíraly naše společné backstory. V tom jsme obě začaly debatovat o tom, že by náš příběh snesl ještě jeden pár a že by to mohla být zajímavá nová krev. Takřka na místě jsme vymyslely jejich povahové rysy, dokonce i způsob jakým se dají oba dohromady. Když jsme tak debatovaly o novém charakteru, řekla jsem si, že tenhle charakter by mohla reprezentovat hlava na kterou se chodím koukat takřka od začátku, co působím v hobby. Simply Divine Harlequin pro mne představoval jeden z největších klenotů sculperské práce, zároveň ale jsem ho nikdy neuměla aplikovat na mé charaktery, kvůli jeho přílišné realističnosti.
Avšak věděla jsem, že na komplikovaný charakter, kterým Alexander je, je tato hlava naprosto dokonalá. Jelikož v druhé příběhové linii mám hodně nedodělaných charakterů, odsunula jsem realizaci Alexe na dobu neurčitou.
Jak ale čas plynul a my dolaďovaly dva nové charaktery čím dál tím víc, začala jsem po Alexovi, respektive po Harlequinovi toužit více a více. A jednoho dne jsem se do něj naprosto zamilovala a do teďka je stále mým neoblíbenějším charakterem. Moje touha vlastnit tu hlavu dosáhla vrcholu maxima a chudák Anasis musela téměř půl roku poslouchat básně o Alexovi/Harlequinovi.
Vybrat tělo pro něj byl neskutečný oříšek, protože Harly je hodně specifická hlava, co se rozměrů týče. Nakonec jsem sáhla na náš spolehlivý zdroj a objednala pro něj i tělo. Výroba hlavy zabrala Liz více času, než jsem myslela, ale snažila jsem se být trpělivá (jen snažila, samozřejmě, že jsem ji napsala více než 2 nedočkavé zprávy o tom, aby mě informovala v jakém stavu výroba je :D).
Pak přišel den D a Alex dorazil. Na tělo sedl dokonale, ale ten barevný rozdíl jsme vůbec nevychytaly..nu co, moje chyba. Ještě tentýž týden se mu udělal face up (celou dobu jsem Anasis fuňela na záda a táhla ji ruku se štětcem xD) a blush. Momentálně Alex ještě není dokončený, chybí mu dodělat pečetě na ruku a masivně zjizvit jeho tělo. Avšak i tak myslím, že vypadá přesně tak, jak vypadat má. A já jsem zase po dlouhé době nadšená z BJD.Vytoužený balíček. Bohužel Alex si chvíli pobyl na celnici, kterou jsem uháněla jako ještě nikdy :D


Moc pěkně estetické balení

Krásné dárečky, které jistě využiji a fotka Harlyho


A je tu, v celé své kráse.

Barevný rozdíl jsem nevychytala. Ale nové tělo se mi zatím kupovat nechce.

Kompletní Alexander.. i když on je raději, když se mu říká Lexa

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Arengil Arengil | 7. října 2016 v 11:51 | Reagovat

Krásnej kluk :)

2 John John | E-mail | Web | 19. března 2017 v 5:25 | Reagovat

I love you!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama