Vánoční Víla 2015 - feedback

6. září 2016 v 19:30 | kvicka |  Zajímavosti
Předtím než spustíme další ročník Vánoční Víly (protože ať se vám tomu chce věřit nebo ne, čas na to se kvapem blíží), je potřeba úplně definitivně uzavřít Vánoční Vílu 2015. To je tradičně prováděno feedbackem.
Bohužel opět se nám nepodařilo zatím dostat feedback od všech účastníků. Čekat ale už déle s článkem nebudeme, protože je klíčové, aby tentokárt byl feedback dříve než další ročník Víly.
Upřímně doufáme, že tím nalákáme i nové účastníky ;)

Také můžeme slíbit, že byly podniknuty kroky ohledně problémů týkajících se letošního ročníku a snad letos (kromě české pošty - s čímž bohužel nic moc nenaděláme) nebudeme muset s ničím válčit.
Proto zároveň věříme, že vy, kdo jste se zúčastnily, se letos zúčastníto znova ;)kvicka
Itsuiyo děkuje své Vánoční Víle nejen za nádherné (a možná trochu nebezpečné) dárky,
ale zároveň ze milý průvodní dopis ;)
Triko i šperky, které dostal jsou úžasné a musela jsem se s Itsuem doslova poprat, aby náramek na chvíli vůbec sundal a já to mohla všechno vyfotit.
Baterka je sice taky super..jen jsme se shodli, že na temné dno svých duší radši vidět ani nechceme, tak ji prý budeme používat na jiné - obyčejnější - věci xD


Jako skutečně nebezpečné se ukázaly Cards against humanity...které, přestože jsou v BJD velikosti, už byly mnohokrát zneužity dětinskými majiteli xD Zatím naštěstí při jejich hraní nikdo smíchy nezemřel.

Meimei děkuje své Vánoční Víle za spoustu dárečků. Sponečky a zrcátko si hned zamiloval.
Největším hitem byl ale suveréně flitrovaný klobouček. Meimeie neskutečně nadchl, a proto, aby ho mohl nosit celoročně, jsme z něj eventuelně museli sundat nápis Happy new year xD


Nějak mu tedy nešlo do hlavy, proč a k čemu že vlastně dostal kus polystyrenu propíchaný špendlíkama....tak jsem mu musela vysvětlovat, že to je nástěnka XD a myslím, že našla docela dobré uplatnění.


Wolfí
Emma letos dostala od své vánoční víly (aleen , jmenovitě Armand) nádherný vánoční dárek. Jednalo se o přenádherné růžové šatičky s motivy bonbonů a trůn pro princeznu.

Elea
Oběma vílám moc děkujeme za kopu dárečků ;-)


Morwen


Kendra
Sašenka dostala velmi zajímavé šatičky. Víla je machr, neboť ušít jí padnoucí oděv bez zkoušení je vskutku zaznamenáníhodný počin. Erik dostal batůžek, který mu Sašenka zřejmě čmajzne, a v něm dvě knihy, dvě zvířátka a eukalyptový vonný olej (aspoň to tvrdí překladač). Děkujeme vílám za krásné Vánoce!


Erizu
Rozenn dostala smuteční věnec (nutno říct, že je teda relativně vesele barevný xD), porcelánovou panenku, kterou jsem chudinku celou předělala, a tak teď připomíná spíš hlavní aktérku z hororového filmu, a pár drobností (svíčky, balónky).

Většina Meijunova dárku je pro něj bohužel moc velká, takže si ho moc neužije, ale má radost z knížečky (která je sice zase malá, ale majitelce se do sbírky hodí, muhaha) a růže do vlasů. Musím víle ovšem vynadat za evil špendlíčky, které mě brutálně popíchaly, ještě než jsem nic netušíc balíček rozbalila (a i potom).

Satine

Lilith doslata sadu krásných šperků a perfektně sednoucí sukni, za kterou je své Vánoční víle velmi vděčná a posílá jí své velké díky.

Leonard obdržel vázu s květinou (což ho velmi překvapilo, to opravdu nečekal XD ), skleničku na víno (tu uvítal s patřičným nadšením), knihu a roztomilého zajíčka. A také děkuje své Vánoční víle.


Rolnička
Bess dostala parfém, skvělé šaty a naprosto bezkonkurenčně dokonalé tarotové karty s výkladovou knížkou... Vánoční Vílu jí dělala Sabia s pomocí aleen :)
(Pozn. Taroty zabaveny čarodějnou, ale šaty a parfém jí nikdo nevezme :)

Druhá obdarovaná byla Elva Lókë, která se můžeš pyšnit nádhernými šatičkami ve filmových barvách svého dědečka :) Dále chrastící cinkrlátka (prý proto, že má chřestýší konec ocásku a nechřestýšuje :D ), nu a úžasnou knížku s Asgardskýma legendama :3
Elvě vílila Zoe? Chicquita? ... s pomocí aleen ...

Patty dostala dárek jako jediná na sraze a naprosto jsem to nečekala :) O to úžasnější bylo rozbalení dárku, který zdobila kouzelná vánoční větvička a uvnitř byly steampunkové brýle a lahvička s piďi mini matičkama a hřebíčkama :3
Dokonalost! Velké díky náleží Aslen a pomocnici Spout ;)

Yorik se nakonec také dočkal a zklamán rozhodně nebyl. Pohodlný polštář - kašlat na to, že je růžový... sice je frfňa na kde co, ale tohle mu (což širokou resinovou společnost překvapilo) ani trochu nevadilo. Dál měl v balíčku mapy k dračímu doupěti, takže pozor, jednou budou určitě využity v rámci nějaké hry, které bude dělat Vypravěče... A pár drobností v podobně čarodějnických lahviček na přísady, nafukovací balonky, svíčka a zub coby přísada do lektvaru.
Letos ne-ovečková, ale zajíčková Víla Shana.


Spout
Aslen moc děkuje Víle, celé svátky strávila hraním s ostatními.aleen

Hedwig dostal navíleno od Wolfí a teď je z něj strašlivě spokojená sova. Krom všech těch zubatých koleček a částí má ještě hodinky na rozebrání a další, které používáme místo televize. Jsou totiž prosklené a natahovací, tedy lze sledovat pohyb všechněch těch dalších zubatých koleček (jako televizi používá celá rodina). Knížečku s citáty a steampunk obrázky, ještě jednu prázdnou knížečku a čokolády. Protože čokoládou neurazíte žádného prcka. Moc děkujeme

Marius - Navílila Kvička :D Užasný stojánek na plátno včetně plátna, palety a štětců. Předem ořezanou sadu pastelek a epesní uměleckou čepičku alias Šmoula Malíř :D Moc děkujeme.

Hanovi navílil (asistovala Rolnička) Yorik . To je ten "pán", co vás zboří už jen čtením Vánočního přání. Han chtěl "něco černýho". Má tedy, černého minirotvajler​a, kočičku a baráček a skluzavku pro ně, které si má na černo natřít. Jeho vlastní nový My phone, dvě roztomilé knihy, do kterých si má dolepit nahotinky, náhodou na Yorika velice vkusný "kousek umění" a chlast, po kterým zaručeně oslepne, ale zase mu bude svěže vonět z úst. Vše zabaleno v truhličce... jež si měl asi taky natřít na černo, ale bude mu zabavena. Moc děkujeme :D

Erizu Myšce navílila nešedomyší maxitriko. A k němu dostala "sýrové" legíny a náušničky. Ty​ má zatím zapíchlé do vlasů, ale propíchnutí uší máme eventuelně v plánu. Děkujeme :)Mám dojem, že Elence navílila Ceress. Dostala roztomilou vrstvenou sukýnku a krajkou a stejně krajkový headdress. A pak jsme zjistily, že jediná její světlý svršek se v pračce malinko srazil na velikost MSD. Budeme si muset zase něco vytvořit ve velikosti SD :)

Od víly (která zůstala v utajení) dostala luxusní taftový kompletek temně fialové barvy. Živůtek je zvlášť a je takový zajímavě řešený. Jakoby zavinovací a vzadu na mašli. Nebyly jsme si tedy jisty, jestli fialový tyl náhodou nemá sloužit jako páseček, ale její dredaté veličenstvo potřebovalo něčím hodit vlasy dozadu, takže... :D Děkujeme.Sabiinou Vílou byla Ceress. Od Vánoc se již některé z těch sáčků začaly plnit různým ... nepochybně jedovatým materiálem, po kterém se začala ohlížet jakmile je rozbalila. V té úžasně zdobené lahvičce s motýlkem je dopis, který si necháváme na přečtení později. Děkujeme.

Aiwovi vílila Shana. Krom králíčka, barevných šprcek (ano, víme, že jsou to balonky) a svíček dostal hustopekelnou​ dřevěnou lžíci, skleničku, ingredience na pozdější pečení, krabici croissantů a šálku z kuliček. Děkujeme.Chiquita - Těžce v modrých barvách :) Vílila Shana. Rovněž králíček, šprcky, svíčičky a šálka. Navíc kabelka se skřipci a porcelánová panenka. Děkujeme

Sakura - Vílila nám Shana. Samozřejmě králíček, šprcky, svíčky a šálka :) Stužka a korálky na ozdobu. Sponky do vlasů s květinkou, růže, sklenička s několika miniaturními růžemi, taštička skřipečků a váza. Děkujeme.Zoe - Navíleno Shanou. Králíček, šprcky, svíčky a šálka. Stužka na ozdobu, růžička a sponka do vlasů s krajkovou mašlí a plyšová opice bez ocasu. Děkujeme

Nicolkovi rovněž vílila Shana. Zde to jest. Vánoční zajíček. Váza a nádherné pidikvětiny do ní. Samozřejmě svíčky a kondomy. Šálka z kouliček a epesní glazovaný hrneček. Děkujeme.Armand - Vílila Shana, tedy pidikrálíček,​ šprcky a svíčky. A regulérní globus. Dokonce jsme na něj už jako Česká Republika a ne Československ​o :) Děkujeme

Alex
Jee od Vánoční Víly.

Botičky! A krásný!! A řetízek (který už se houpe na krku).
A dokonale mi sedí! DĚKUJU VÁNOČNÍ VÍLO!

I Gab se pustil do rozbalování od vánoční víly


A další dárek ze kterého byl pa nejen on ale i "maminka".
A další: Vánoční vílo právě si mě uzemnila, takovou krásu jsem neviděl ani nepamatuju!

Stručný přehled dárků s velice krásnými psaníčky od Víly

A tady naprosto dokonalý zimí set od Vánoční víly, rukavice, čepice i šála a dokonale to ladí s kabátek, Vílo děkujeme opravdu moc.

Ceress

Shana

Miyabi
Dárek neobdržen (ztracený)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 tarantule* tarantule* | 12. září 2016 v 11:29 | Reagovat

Krásné dárečky :D Doufám, že už se mi letos povede se zúčastnit :D I když mezi vámi co umíte aspoň šít fakt netuším , co budu vymýšlet :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama