Vánoční Víla 2014 - feedback

22. prosince 2015 v 22:57 | kvicka |  Zajímavosti
Mezitím co vaše BJD čekají na Vánoční nadílku (i když doufáme, že většina snad již obdržela, může se bohužel dokonce stát, že díky naší "spolehlivé poště", bude muset některá BJD čakat až po vánočních svátcích), navnadíme vás vánočně pomocí feedbacku z loňské Vánoční Víly.

Chceme se zároveň omluvit, že zveřejňujeme opravdu opravdu pozdě >_<
Je nám jasné, že by se spíš hodilo, aby byl feedback k dispozici před začátkem víly letošní...a taky že jsem slíbili, že tu bude. Nicméně letošní rok se celý nějak vymkl z pod kontroly. Poslední dva měsíce jsem měla v hlavě pouze školu (a diplomovou práci) a nějak se to nakupilo.
A my jsme pouze lidé, kteří mají svoje životy a jiné povinnosti.

Přestože zveřejňujeme takto pozdě nemáme feedback od všech.
Nejsem si jistá, jak moc je na vině technologie, jelikož jsem zjistila, že některým lidem možná můj mail s žádostí o zaslání fotek dárků nedošel.
Proto samozřejmě prosím o doposlání fotek nebo odkazu, kd eje nalézt, a to co nejrychleji.

(Protože bylo účastníků dohromady mnoho, pravděpodobně budou tyto fotky vloženy do druhého článku - záleží na tom, kolik lidí dopošle.


kvicka


Itsu děkuje své vánoční víle aleen za nádherné dárky. Dostal krásné kalhoty a dvě dokonalá trička s grumpy cat..xDMeimei své víle taky moc děkuje. Ačkoli to vypadalo, že pošta balík ztratila, nakonec dorazil a Meimei byl radostí bez sebe hlavně z fimo kočičky, která se hned stala důležitým členem domácnosti. Potěšila ale i vánoční čepička a bombarďáčky ^.^
(Jelikož jsem zjistila, že se mi původní fotky někam poděly, musela jsem narychlo dát dohromady fotky dárků jinak. Snad jsem na nic významného nezapomněla.)

Erizu
Faolanovi víla propašovala alkohol, cíga, drogy, sex a Rock'n'Roll. A soudě podle doprovodného dopisu tušila, jakou z toho budu mít "radost". Takže ať je jí lehká zem.

Belial od víly dostal přímo královský dar. Supr kostkované kalhoty a Grumpy Cat triko na doma, naprosto dokonalou uniformu (ze které stále ještě nemůžu) a KPZ (krabičku poslední záchrany), což je nezbytná věc, když žijete s takovými individui, s jakými žije chudák Faolan :D

Coffee dostal smartphone/tablet i s obalem, hrníček na kávu, boží sluchátka a krásnou knížku o kávě.

Tea
Teaovi víla nadělila upíří výbavu skládající se ze zrcadla, Bible (víla má očividně smysl pro humor) a zásoby krve (ředěné čajem, předpokládám).

Meijun
Meijunovi přišel krásný pletený svetřík, Tic Tac, co má jen 2 kalorie, Mentos pro svěží dech a zmrzlina... pro radost :)

Na závěr: Všem vílám mé doll i já moc děkujeme, udělaly nám obrovskou radost ♥

Rolnička
Bess převelice děkuje Danielovi za odborný dozor nad Ceress při tvorbě jejího dárku a chválí její neskutečně šikovné ruce. Dostala skvostný korzet, kalhotky, punčošky a čelenku :)


Xandra měla asi největší radost z pěnových polštářků v krabičce, než z čehokoli jiného :D
Krom nich dostala košíček, kachničku, skleničku, hřebínek, bonbony, svetřík, super pastelky a úžasné lístečkové skřipečky.
Ovečkové Víle Shaně děkujeme


Walter a Scar se na společný dárek dívali poměrně nedůvěřivě. Walter roláček chválil jen chvíli, než se ohlédl a zjistil, že Scar má ten samý. Pak zvolal něco jako "Bože, za co?"... A když už se božská část naší smečky nadechovala k odpovědi, byli sborově umlčeni pohledy obou bratrů :D
Dalšími dary jsou společenské hry - karty, šachy a člověče nezlob se. Ovečkové Víle Shaně děkujeme

Ailinon dostala úžasnou sukni, která jí moc sluší a za kterou já musím poděkovat neb ona by to neudělala, ale její nadšení je obrovské :) Moc děkujeme naší Vánoční Víle :-*


Emilly dostala knížečku, bloček a super kabátek v krásných barvách :) Vánoční víle Aleen převelice děkujeme

Valeriův dárek obsahoval hlavně řádné oblečení své doby, které sedí skvěle :) a pár drobností k tomu - sklenku, svíčky a symbolickou ovečku (k vlkovi se asi hodí nejvíc jako jedinému :D ) Ovečkové Víle Shaně děkujeme :)

Thea dostala domácího mazlíčka i s příbytkem, šňůru na prádlo, svíčky, jablíčko, polštářek a jídlo moderního světa - hamburger :D ovšem nejdůležitější na celém dárku byla poukázka na řecké šaty. Ovečkové Víle Shaně děkujeme

Augustovým dárkem byl doslova poklad v podobně knihy básní, dále v balíčku měl saxofon, sklenku, pásek a jablíčko Ovečkové Víle Shaně děkujeme :)


Karn je nejspokojenější dráče na světe, dostal lesklé korálky a dračího kamaráda z fima :3 Děkujeme úžasně tvořivé Víle Yuki.

Victorian Catherine
Emilie děkuje Vánoční víle za krásnou Halenku, kabelku, origami ptáčka a krajkové manžetky :)

Ceress
Isabellina Víla byla opravdu velmi velmi štědrá :)
Dostala knihy, vázy s květinami, rozkošné semišové králíčky, hedvábný šátek, tetování s jednorožci, šperkovnici z mušle a spoustu, spoustu dalších věcí :)
A také moc pěknou báseň, kterou ale odmítla zveřejnit, protože je přeci jen její a kdo se má co starat do milostných básní, které jí kdo pošle!

Fulgrim dostal také vázu, jako Isabella, krásnou sochu, skleničku na pití, svícen se svící, jablko, karty a nádhernou stříbrnomodrou brož.


Daniel dostal také skleničku - a nějaký alkohol do ní, jak to tak vypadá. Vílo, vílo! Takhle nalévat nezletilým! Dostal také toulec s šípy, sirky (muhuhahaha), náhrdelník,....
Na fotce je také s dráčkem a kamínkem, které mu poslala Bess. Nejsou sice od "jeho" víly, ale byly poslány pro něj v rámci Víly pro Isabellu.


aleen
V článku jsou jen některé fotografie pro každou BJD.
Kompletní fotografie k feedbecku nalezente ZDE.

Aiwa dostal spoustu věciček. Dva deníčky, propisku, přívěšek, vínečko, lampičku a budík :)
Naší Vílou byl Matthew Mamoru a mi mu moc děkujeme :)

Ač nás Kvička celou dobu děsila, že dostaneme náhrobek a cihlu na "do it yourself" hrobku, nakonec nám naše Vánoční Víla Erizu předala nejnovější model rakve na trhu a totiž RAKEV CESTOVNÍ :)
Pro pohodlné cestování bez úhony je vybavena bezpečnostním​i pásy.
Odteď cestujeme stylově.
Eriz​u posíláme VELKÉ díky :)

Elena dostala od Rolničky truhlici plnou pokladů :) Teď máme rybičku! :D Nesmí chybět dobroty a žvižátka :)V téhle krásné dřevěné krabičce (budoucí krabičce na šicí potřeby) na nás čekaly sticky označovací lístky a knížka. Knížka se žirafou :D A Nový telefon! Úžasný. Vypad​á jako Iphone, ale ve skutečnosti je to MyPhone. Ještě jednou všechno pohromadě. Dě​kujeme naší Víle Rolničce.

Chiquita dostala retro halenku. Také dostala skládanou sukni. Naše nová rozkošná dvoubarevná šálka :)
A pastelové korálky :) Naší Vánoční Víle moc děkujeme :)

Marius dostal plátno!Napnut​é na dřevěném rámu a připravené k použití :)Úžasný (* u *) Dále dostal vázu, štěteček a ovečku :) Ta​ké dostal svůj vlastní balíček karet. Vánočn​í Víle Shaně moc děkujeme :)

Myš dostala svetřík, sklínku, knížečku s medvídky, ovečku, jablíčko a kukuřici s ranními cereáliemi na chřoupání. Svetřík padne jako ulitý. Víle Shaně moc děkujeme :)


Sabia dostala kožíšek s ozdobnými knoflíky. Rovněž skleničku se svojí vlastní veselou ovečkou :) A také dostala síťkovanou dlouhou šálku s třásněmi.A také kolíčky na prádlo a balíček karet :) Víle Shaně děkujeme :)


Sakurka má novou ozdobu do vlasů. Z každé strany je trochu jiná květinka :) Připínací brož s kočičkou a visacími korálky :D A spousta dalších drobností včetně té nádherně vonící sušenky. Sakura se všemi svými dárečky. Naší​ Vánoční Víle moc děkujeme.

Wendee dostala lila tílko s rolákem a klíč s lebkou na řetízku. Také dostala vlastní kolíčky a ovečku, sklínku a vydloublé oko :) Vánoční Víle Shaně moc děkujeme.

Ač správná dáma spodní prádlo obvykle neukazuje... Z​oe dostala od Víly Erizu bombarďáčky. A růžovou sukýnku s krajkou a korálky. Naví​c nám Horst Fux udělal nabídku na šaty, která se neodmítá, takže už víme, kde bude Zoe trávit jarní prázdniny. Ví​le Erizu moc děkujeme.

Wolfí
Robin dostala od své víly (pro mě zatím neznámé) - šálu, polštářek a nádhernou sponku na šaty.
Daniela dostala dárek od víly Rolničky - knížečku, kočku, šátek a truhličku.
Andy dostal dárek od víly Shany - oblečení aneb košile, kalhoty a pásek (konečně vhodné bardské oblečení) k tomu jablíčko, pohár, svíčku se stojanem a ovečku.

Wierka

Satine

Ciaran a Lilith moc děkují své víle za dárky. ;)

Teru-chan
Celý feedback nalzenete ZDE

Spout
Aslen Víle moc děkuje za krásnou mikinu, která ji po celou zimu zahřívala. ;)


Hortenzie
Zde jsou fotky z Vánoční Víly s poděkováním za krásné dárky.

Karika
Já i Matthew bychom chtěli Víle velmi poděkovat za bundičku, s kterou konečně můžeme chodit v zimě ven... I když ten kašpárek se do své Víly zřejmě zamiloval.

Kendra

Erik a Sašenka dostali krabici, která nejdřív zapůsobila velmi fantasácky a tajemně. Vyklubaly se z ní krabičky dvě. Erik v té své našel přívěsek s vílou, koktejlovou skleničku, magnetku s ovečkou, hamburger (je to želé bonbon, ale sníst ho prý nesmím...), krásné veliké jablko, startrekový polštářek a naprosto luxusní šachovou soupravu. Sašenka si z maličkých balíčků postupně vybalila starožitnou vázičku, růži, svícínek ve tvaru hvězdy, do něj pasující svíčku, přívěsek s nůžkami, minikolíčky na prádlo a také stejný ovečkový magnet a koktejlovou skleničku. To aby mohli společně popíjet, až budou hrát ty šachy. Víle moc děkujeme!

Anastasija

Od vánoční víly Juli dostal nový telefon, ovečku, hodinky, skleničku a želvu s akvárkem :D která perfektně zapadá do jeho pokoje a je v trvalém obležení malé růžovovlasé Shallot :) moc děkujeme vánoční víle za krásné dárečky :)

Arengil

Gobloch
Milá vánoční vílo Naby moc děkuje za dárek.

(Punčošky, dvě sukýnky, přívěšek a malé origami jeřáby)

Kůzle
Andras dostal od vždy úžasné vánoční víly Aleen dvě trika s potiskem Star wars. Bohužel Andras je na sobě měl jen jednou, protože jsou tak boží, že mu je ostatní dolls z klanu stále kradou :D Dále dostal super čepičku se soby a kostkovanou šálu.


Shia dostal dva gumové náramky + gumového netopýra. Také černý pletený nákrčník, který má na fotce.
Oběma Vílám moc moc děkujeme!

Yuki
(částečný feedback)
Děkuji za Vánoční vílu, která přicestovala z Prahy ^.^ je v ni mnohem víc, toto je jen navnazující fotka pro Jaidova a Anyu


Alex
Fotky Charlotte a její vánoční Víly kterou byla Shana, dostali jsme prací prášek, šňůru s kolíčky, šachy skleničku, sukýnku a krásnou oslavu kde nám byl dárek předán :D

Feedback chybí od:
Shana
Jitka D.
Lee
Arisu
Shu Min
DeiDei
Eva Zimová
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Babakat Babakat | 23. prosince 2015 v 13:21 | Reagovat

Báječné. Už se těším na příští rok! Určitě se zapojím a nebudu se flákat jako letos!

2 GeorgeQuobe GeorgeQuobe | E-mail | Web | 13. dubna 2017 v 14:18 | Reagovat

I really like your website and I recomend it to my parents, if you want your can visit on my website <a href="http://dziw.eu/metale7/">http://aavamobile.pl/proces-odzyskiwania-srebra/ </a> You will love this website.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama