Lawrenc II. Löhikarmský

12. února 2015 v 0:08 | kvicka |  Profily
Majitelka: Hiroko von Rabersdorf
Jméno: Lawrenc II.
Příjmení: Löhikarmský
Přezdívka: Vavřinec
Titul: Korunní princ
Rozbalení: 2. 5. 2011

Společnost: Impldoll
Model: Vivien
Velikost: MSD - řada Child (43 cm)
Typ (barva) resinu: White skin
Face-up: Nudle
Blushing: Není
Oči: Šeď s fialovou duhovkou (Impldoll, 12 mm)
Vlasy: Hnědá (Monstrodesing)

Rasa: Člověk
Věk: Zemní drak, 1988
Oblečení: *Lawriho zbožný pohled směrem k princátkovským hadříčkům za nekřesťanské peníze*

Má rád: Psy, jízdu na koni, knihy, víno a čaj, klasickou hudbu (ale po x-letech se mnou už zvládá i tu "aktuální"), svůj Plyšový harém, polštářky, volánky a kraječky (ale má smůlu) a celkově honosnější oblečení (aspoň, že se na to může dívat), česání vlasů, líbání ruky (svojí!), tulení, svého partnera, dobroty, zimu, sníh… je toho spousta.

Nemá rád: Pokrytce, přetvářku (i přesto, že sám se občas schová za maskou, i když z jiných důvodů), vlastní naivitu, horko, brzká vstávání, když ho někdo peskuje kvůli hloupostem (třeba, že si zapomene při ranním zívnutí zakrýt pusu), přemrštěné vyjadřování (například neodůvodněné nadávky) a spoustu dalšího.

Osobnost: Lawrenc je prostě aristokrat (i když občas má den, kdy se přijde přitulit).

Rodina: Lawrenc pochází z královské rodiny, má dvě vlastní, starší sestry, dva vlastní starší bratry a jednoho bratra nevlastního, který je zároveň nejstarší a je jediný další dračí potomek a taky bastard, hups. Královna nebude mít radost.

Backstory: Lawrenc je princem v alternativním vesmíru, čase, časoprostoru, jak chcete. Jeho země, tedy Löhikarm, má tradici. Na trůn smí usednout pouze dítě (jedno jestli syn nebo dcera), které je drakem. "Drakem" se myslí rok narození dítěte. Lawrenc má dva starší bratry a dvě starší sestry, z nichž ale ani jeden není narozený v tom správném roku a tudíž je on, ačkoliv nejmladší potomek, jediným možným následníkem trůnu. Toto omezení pochází z legend. Löhikarm, neboli dračí země má totiž, jako spousta dalších království, své legendy. Legendy Löhikarmu se točí kolem spícího draka a pouze "drak" na královském trůnu může udržet legendy spát. Pokud by se drak vzbudil, zemi nečekají žádné pěkné věci. Jeho starší bratři se s tímto ale odmítají smířit a v legendy nevěří a tak kují lest se starou čarodějnicí. Tyto úskoky a pasti nakonec přivedou Lawrence až k nám. Lawri byl (a pořád je) zklamaný, jak moc se proti němu jeho milovaní bratříčkové spikli a proto se už nechce nikdy vrátit.
____________
Ráda bych, v rámci zachování aktuálnosti informací, poprosila majitelku o informace o každé změně (a dále o případné doplnění jakýchkoli zbývajících informací (kdyby ještě něco napadlo), které jsou k nalezení v článku o formě profilu) a případně o fotografie.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Já | 12. února 2015 v 14:30 | Reagovat

Mám-li napsat svůj názor, tak je to s těma jménama a přezdívkama už trochu překombinovaný. Není moc vhodný motat do sebe několik vzájemně cizích jmen.
Ale abych jen nekritizovala, musím uznat, že má moc pěknou paručku :3 .)

2 Kůzle Kůzle | 12. února 2015 v 17:26 | Reagovat

[1]: Oni většinou aristokrati mají delší jména než normální smrtelníci. Myslím,že je jeho jméno ještě v naprostém normálu. U mě se například jeden charakter jmenuje Rosemary Lucy Rawensworth-Night, je hraběnkou a říkají ji Róza nebo Marry, tak nevím no :D

A k Lawrencovi - konečně je tu jeho profil a vím o něm víc :D Moc zajímavá backstory, jeho mám rád a nemám rád mě rozsekalo :D Jak často si líbá ruku? xD

3 Hiroko von Rabersdorf Hiroko von Rabersdorf | 12. února 2015 v 18:58 | Reagovat

[1]: No je to princ, tudíž to zase až tak divný není, jak řekla Kůzle. Oni aristokrati jsou prostě něco a tak i to něco rádi mají.. :D Navíc je to "alternative" tudíž si troufám tvrdit, že zase až tak mimo to není. A jeho přezdívka je pouze česká verze Lawrence, proto ji já, jakožto čech používám. :)
A jinak moc díky. ^^

[2]: No jo, taky si myslím, že je nakonec ještě docela při zemi. :D

Prej četnost nemám komentovat. Možná až na to nebude chudáček sám, tak se podělí o to, jak často vyžaduje líbáni ručky. :D

4 Arengil Arengil | 12. února 2015 v 20:55 | Reagovat

Sladký kluk - pardon - Malá Výsost ;) Ale rodinka nic moc, co? XD

5 Wierka Wierka | 12. února 2015 v 21:18 | Reagovat

oh princ  :3  chudáček náš malej, jak se k němu zachovali, tady je mu určitě líp... s tebou :)

6 Já | 16. února 2015 v 8:24 | Reagovat

Já jsem nemyslela, jakože má dlouhý jméno.  V prostředí historie a aristokratických jmen se pohybuju, takže to znám, ale já jsem to myslela tak, jakože máš skombinovaný všechny možný jazyky. Např. Hiroko-typicky japonské jméno a von Rabersdorf-typicky německé jméno. Ale nemyslím to nijak zle :)

7 Hiroko von Rabersdorf Hiroko von Rabersdorf | 5. března 2015 v 9:48 | Reagovat

[4]: Rodinka je veselá. Já je mám ráda, Lawri trochu méně. :D

[5]: No, jestli je mu líp, to by s tebou určitě polemizoval. Jen ne teď je uplacenej přítomností Freye

[6]: Tak to je moje přezdívka a nemá s příběhem Lawrence, co dělat. :D A vzhledem k tomu, že jsem si ji volila jako puberťák před spoustou let, si myslím, že jsem si mohla dovolit pošahaný jméno. :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama