Vánoční víla 2013 - FEEDBACK

4. března 2014 v 22:30 | kvicka |  Zajímavosti
Tak je to zde oficiální uzavření Vánoční Víly 2013. (Doufala jsem sice, že se mi to podaří uzavřít dřív...ale ne úplně se dařilo.)
Toto uzavření probíhá, jako každý rok, v podobě feedbacku, kde uvidíte fotky dárečků, které BJDs dostali a k tomu případný vzkaz, pokud se majitel/BJD nějaký rozhodli zanechat.

Ani tato Vánoční Víla bohužel neproběhla bez problémů. Pošta nás letos pořádně zlobila a dokonce ztratila jeden balík. Naštěstí ale nakonec vše dobře dopadlo.(Velké díky pak patří obzvláště velmi ochotné Vánoční víle ztraceného balíčku, která vyrobila dárek náhradní.)
Vše tedy nakonec úspěšně proběhlo a všechy přihlášené BJD byly obdarovány. A vám chci upřímně poděkovat za účast, snahu a také trpělivost ^.^ Protože právě vy jste v této akci velmi důležitým prvkem, bez kterého by se nic podobného uskutečnit nemohlo ;)
Opravdu doufám, že jste si Vánoční Vílu užili a budeme se těšit, že se tento rok opět vánoční víly zúčastníte a uděláte tak někomu jinému a snad i zároveň sobě.

Účastnilo se 24 majitelů, 73 BJD a 1 pouze-tvořící Vánoční víla, proto máme také poměrně hodně fotografií ve feedbacku. To je důvod proč jsou zde spíše jen zmenšené náhledy fotek (každý jde kliknutím otevřít pro zvětšení), jinak by byli totiž článek příliš nepřehledný.Miyabi
Hari dostal nádherné kimono od aleen, které nám naprosto vyrazilo dech. Moc děkujeme! aleen byla naše víla i pro Frankie, která dostala vše co má na fotce plus rolák, který ukradl Ren, kterému bohužel balíček ztratila pošta :(
Máme ze všeho nesmírnou radost a opět moc děkujeme neskutečně šikovné víle. Deirdre od víly dostala župan, papučky a plyšového (velmi drsného)krkavce pro líná odpoledne. Nicméně nějak i v tomhle domácím outfitu dokáže vypadat velmi fashionable. Moc děkujeme Niam


Nakonec se ale i Ren dočkal, děkujeme za roztomilou mikinku (má i ouška!).
A tím také chci ještě jednou poděkovat neskutečně ochotné Renově vánoční víle (Victorian Catherine), která pro něj vytvořila dárek nový.


kvicka
Vánoční Víla nám tentokrát doslova vyrazila dech. Tohle jsme nečekali. Oba kluci měli vánoční vílu aleen a za dárky neskutečně děkujeme.
Itsuiyo dostal od vánoční víly dvě nádherné košile, pásek a dvě placky a velmi praktické dárky - čistící houbičku a hmotu na oči ^.^
Tady je hned jedna košile a pásek v akci....
A protože je Itsu teď tahá skoro pořád...tak příklad černé košile v akci najdete ZDE

Meimei dostal od vánoční víly také jednu košili...pak chlupatý růžový kožíšek (z takového skvělého hladícího materiálu..xD možná mu ho zabavím..xD) Dál pak přívěšek s kytarkou, který skoro nesundá a ještě několik drobností a také praktické vybavení ^.^

Erizu
Sebastian dostal super košili (která má dvojí využití, jelikož je i MSD chlapcům xD), mrtvého králíka na krk a pak ještě spoustu drobností jako eyeputty, houbičku a tenisky. Faolan si musel počkat hodně dlouhou dobu, ale nakonec prohlásil, že mu to za to stálo, jelikož obojko-náramek (či jak xD) a lahvičky s jedem jsou úplně suprové. MeiJunova víla nám nadělila cool kalhoty, které mu byly následně upraveny (skoro) na míru, za což si zaslouží spešl uznání. A Alenka dostala medvídka (přiznám se, že mi tu leží dva vedle sebe, tak doufám, že jsem sáhla po tom správném xD), přívěšek s kartami a čokoládku. Mám ale vzkázat, že prý není žádné malé dítě a plyšáky už příště nechce, ale čokoládka byla moc dobrá. Všem vílám moc a moc děkuji ♥

Niam
Tímto bychom rádi poděkovali našim Vánočním vílám...a to hlavně ve jménu Sivy, která všechny dary nakonec ukradla pro sebe.

Kůzle
Andras dostal epesní korunku, o kterou se občas pereme. A taky naprosto úžasnou mini knížku Alenky v říši divů, vytištěnou v miniaturním výtisku v angličtině. Azzy dostal super řetízek + kytaru..myslím,že by mu nic jiného neudělalo větší radost, kytaru už nepustí z rukou.

Sebby dostal nádherný dvouřadý kabát a má ho stále na sobě. A taky mačku, kterou zbožňuje. Ostatní krásné drobnosti, které udělaly velikou radost. Kluci i já děkujeme moc všem Vílám! Udělaly jste nám velikou radost ^_-


Lady Erin
Vše najdete ZDE

A: Copak asi v té truhle bude?
E: Chichi, určitě nebude prázdná!
E: Milá Er... to nic... Tady to máme...
A: Pomoc! Necopomněleze!
A: Ty jsi mne vylekala, ťuťuťuE: Chápu veverku, chápu šálu, ale k čemu má být ten Persil?! To ti jako mám ještě prát?!
............

Victorian Catherine

Shana
Adelaida dostala krásný kabátek a bloomersky a také krásnou porcelánovou sadu na čaj (omlouvám se není na fotce XD). Také houbičku na resin a "žvýkačku" na očička
Christianka dostala dva kabátky a také hrneček a náhrdelník. A taky jednu houbičku na resin a "žvýkačku".

Alicia má kouzelný kabát, šátek a také vázičku a hrníček s podšálkem :) A jednu houbičku na resin a "žvýkačku".
Lisabella má nesmírnou radost z krásné sady sukýnky, čelenky, náhrdelníku a stuhy s květinkami a také za cukroví a já moc děkuji Víle za kytičkovou brož pro mě <3
Vanessa děkuje za hromad různých sponeček a skřipečků, čelenky, medvídka, náhrdelníky a malou voňavky :3
Mirandolinka má radost z čepičky, dvou čelenek, skřipečků, hrnečku, panenky, košíčku s ovocem a náhrdelníku.

Tessa je naprosto nadšená jelikož jí víla nadělila úchvatný kočičí pelíšek kde se moc krásně spinká. A také houbičku a "žvýkačku".
Victorie moc a moc děkuje za slušivý komplet i s kloboučkem. Ještě se z něj nesvlékla XD

Shaen už děkovala a znova děkuje za nádherného medvídka, sponečku a krásnou skříň kam může dát další své šatičky :3
A Victor moc děkuje za mazlíčka, vždy si přál nějakého miláčka. Jen se ptá, jestli nemusí tu žábu líbat :D
Emmička dostala plyšového psíka, dva náhrdelníky s přívesky a zimní čapku :)
Magnolie dostala čepičku, nádhernou panenku, náhrdelník a dva přívěsky na něj, kytičku do vlasů a krabičku s čokoládičkama.

Samantha
Sukně pod prsa s korzetovým vrškem.
Adel s dárečky hned oblékla a rozhodla se že se v
tom cití tak sebejistě a nádherně, že si troufla i na to,
na co by jindy neměla.
Dark dostal hada a křížek na krk:)


Deidei
Děkujeme moc naší Vánoční Víle ;) Yoshi dostal krásné dárečky a má z nich radost ;)

Yuyu
První společné vánoce. Andreas a Elleonora byli nadšení z dárečků :) Elfram prozatím dostala jen čajovou soupravu a VV si rozbalí později :)


Iva K.
Všechny fotky najdete ZDE
Celé nedočkavé jsme čekaly, kdy nám balíček od Vánoční víly dorazí. Trochu teda bylo zklamání, že nedorazil do Vánoc, ale až po Novém roce 2. ledna, ale o to bylo větší překvapení, co vše Fafner dostala. Vše bylo moc krásně zabalené a určitě využijeme při focení :)
Fafner moc děkuje víle Shaně :)

Elly Meow


Rolnička
Děkujeme Víle Elee od které jsme dostali:
Alexandra - klobouček, řetízek s maličkým medvídkem, džbáneček, sklenice s jablíčky, korálková želvička, čelenka s náramenkem a nějaké sponečky a skřipečky :)
Walter - řetízek s přívěškem krokodýla, skleněného sloníka, boty a společný obložený talíř :)

Děkuji za Scara Vánoční Víle Aleen a pomocníkovi Armandovi.
Když jsme ho hlásila, upřímně jsem litovala toho, kdo bude jeho Vílou, ale před Aleen smekám, poprala se s ním báječně. Dostal úžasný a stylem naprosto odpovídající kabát, skvělý meč a i drobný praktický dar, kterým byla oční žvýkačka a čistící houbička :)

Díky pro vánoční Vílu Wierku a pomocníka Wera.
Anthea od nich dostala hezoučné návleky na ruce, kytičky do vlasů a skřipečky, ale nejvíc radosti udělal přívěšek delfína na řetízku společně s božími delfíními naušničkami :) Děkujeme :)

Děkujeme Víle Erizu za legíny a křížek na krk.
Bess připojuje: "Křížek? Vážně?..."

Spout
"Aslen dostala krasný kožený korzet, který téměř odmítá sundat. Takže naší Víle moc děkujeme. :D"

Elea
Holky všem svým vílám moc děkuji. Dorazily všechny bez problémů ;.) . Miyu se Soren si dárky rozdělily společně, neb Soren se do oblečku nevešla, ale Miyu sedí dobře. Tak si to trochu počenžovaly ( ale podstatné je, že se dohodly a nikdo nezůstal bez dárečků ). Už se těšíme na další rok ;-) až se budeme moct zapojit opět.

Kamiko
Moc děkujeme Vánoční víle, silničářský obleček měl velký úspěch ^.^ , nicméně, Víla si v jeho očích značně pohoršila, když objevil kolíčky. Začal se obávat, že by po něm Víla mohla chtít to "sprosté" slovo na p...

Arra
Dostaly jsme nádherné pohodlné růžové křesílko, ve kterém nyní Anthea tráví asi tak 90% volného času. (nějak začíná lenivět xD)
Dále pěknou roztomilou kabelku, ta se nám opravdu hodí - alespoň si odteď může nosit všechny své věci hezky s sebou pohromadě!
Já i (prozatím ještě plešatá a nenalíčená) Anthea tedy opravdu moc děkujeme naší hodné a nápadité víle za krásné a praktické dárky, které opravdu potěšily! :)

Wierka
Taurus : moc děkujeme (neznámé) Vánoční Víle za dárečky....
Wero : moc děkujem Lucce a Aslen za spoustu dárečků, moc nás potěšily a líbí se nám... ^_^ :)
Více ZDE

Ceress
Přívěsek a prase pro Isabellu a batůžky, které dostal Daniel. :)

Seli
Die - VK vestičku s pyramidkami
Jun - přívěšek s ještěrkou, kytaru a talířek se sushi

Gobloch

aleen
Aiwa dostal on neznámé víly čepici s ladící šálou a několik dřevěných kolíčků na prádlo. Děkuj​eme :)
Armandovou vílou byla Shana.
Dostal​ přáníčko, skleničku, čokoládu, řetízek s křížem a vycpaného (nepochybně strašlivě jedovatého) hada :D
Děkujeme Shaně.
Damien dostal od neznámé víly sen každého děcka :) mansized tabulku čokolády, polštář s chobotnicemi,​ stromek (který byl ještě před focením upgradován na těžce vánoční), muffiny se šlehačkou a ovocem a dvě autíčka na setrvačník. V​ánoční Víle děkujeme.

Elena dostala od Rolničky obrovský kus látky naštosovaný do malé truhličky :D a dvě formičky na šaty. Děkujem​e :)


Fae dostala od Shany přáníčko a čokoládu, řetízek s motýlkem, skleničku a tohoto epic medvídka/medv​ědici :) Velké díky.

Chiquita dostala od Rolničky bílou krysu, nového mazlíčka rodiny, a dvě skleněné dózy s glitrovým práškem. Děku​jeme.
Jinx dostala od neznámé víly pruhovanou sukni s ladícím náhrdelníkem a kabelkou na řetízku. Děku​jeme :)
Marius dostal masku na oči :) paletu se štětcem a drátkový stromeček s korálky na kamínku. Nezn​ámé víle děkujeme :)

Sabia dostala od Rolničky v truhle dva woodoo chlápky :) (jednoho už dokonce po menším zákroku špendlíky a velice dobře uzavřeného v kameninovém hrnci s poklicí) a dreamcatcher s peříčky. Děku​jeme.
Sakura má teď od Wierky zimní kimono :) pletené pro chladné večery s ozdobnou stuhou a květinou na drátku, další látkovou květinu na sponce a "číňánka". To vše ve zdobené truhle. Wierc​e moc děkujeme.


Toya dostal od Shany přáníčko a čokoládu, řetízek s lístečkem, skleničku a ...Furbyho (nebo tak nějak se těmhle zviřátkům říkalo :) Moc děkujeme.
Wendee dostala od ceressiass měkoučkou rozválcovanou​ ovečku (normální lidé tomu asi říkají rouno), dvě sametové sukýnky se vzorem, tři dortíky, náhrdelník s velkými korálky a druhý náhrdelník (který drze používáme jako pásek, je takový univerzální :) a řetízek s přívěškem želvičky (ten má na té fotce taky, omotaný kolem zápěstí) Moc děkujeme.Zoe dostala od Kvičky celý lolití komplet. Halenku s krajkou a sukní, kterou drží poofovatou žlutá tylová spodnička. Na sukni jsou ještě takové miniaturní kytičky (vážně, nějaké tam ještě zbyly :D) Děkujeme

Mouse dostala správňácké "do zimy" flaušové gatě s laclem. Dva knoflíčky, původně nejspíš na došití na míru vzadu na kalhoty... které jsme dsrze zavázaly na kličku, protože jsme obě hrozné vidlačky, ale pracujeme na sobě. A také dva kousky správně hlodacího sýra. Děkujem​e moc


Lee
Od Vánoční víly jsme dostaly 2x tričko s dlouhým rukávem, tílko, 2 placky, hezkou chlupatou čepičku s kšiltem a houbičku a gumu na upevnění očí. Moc se nám darečky líbily a děkujeme za ně.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Minamino Shana Minamino Shana | E-mail | Web | 4. března 2014 v 22:58 | Reagovat

Nádherné Vánoce to naši miláčkové měli <3

2 ceresska ceresska | 4. března 2014 v 23:09 | Reagovat

dát to všechno dohromady muselo být peklo :D a to jak, co se týče organizace, tak dělání tohohle článku :D
klaním se autorkám blogu :D

3 Erizu Erizu | 4. března 2014 v 23:16 | Reagovat

Já děkuji vám, že jste to měly nervy opět organizovat a těším se na letošní :)
A ještě musím sobecky dodat: jsem ráda, že vidím korzet v akci a že si ho Aslen tak oblíbila :)

4 Rolnička Rolnička | 4. března 2014 v 23:20 | Reagovat

Wau... tak kde začít?
Díky za super akci, těším se na letošní opakování (jen už se pomalu děsím toho vzrůstajícího počtu dárků k sehnání :D ), jsem ráda, že se dárky odemě líbily a to nejdůležitější DÍKY  holky za organizaci :) mít klobouk, tak ho před vámi smeknu ;)

5 Wierka Wierka | 4. března 2014 v 23:24 | Reagovat

téda tolik dolls...
jsem moc rada pokud se od nás dárky líbily :)
díky za uveřejnění.. a trpělivost...

6 Kůzle Kůzle | 5. března 2014 v 9:21 | Reagovat

Přidávám se k díkům za organizaci, musel o to být opravdu náročné,ale akce se povedla skvěle. Dárečky jsou nádherné, Víly si s nimi daly práci. Těším se na další ročník ^^

7 Elly Meow Elly Meow | 5. března 2014 v 14:31 | Reagovat

Děkujeme za uspořádání celé akce. Je krásné vidět naše spokojené dolls.
P.S. Armin odmítá spát bez svého polštáře od vánoční víly.

8 Iva Iva | Web | 5. března 2014 v 19:23 | Reagovat

Páni tak to je skvělý článek.To muselo být náročné dát to všechno dohromady, stejně tak i zorganizování víly. Jste vážně machři! Jsem moc ráda za to, že jsem se toho mohla zůčastnit. Díky moc

9 Speedy Cash Speedy Cash | E-mail | Web | 16. října 2018 v 18:17 | Reagovat

no credit loans <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com/">credit loans guaranteed approval</a> payday loan las vegas <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com/>what is a personal loan</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama