Karn

5. března 2014 v 19:27 | kvicka |  Profily
Majitelka: Rolnička
Jméno: Karn
Rozbalení: 21.2.2014

Společnost: The Mushroom Peddler
Model: Mini Dragon
Typ (barva) resinu: white
Face-up: autor neznámý
Blushing: autor neznámý
Oči: modro-fialové
Vlasy: nemá
Rasa: Drak

Má rád: Amber, třpytivé kamínky, tančící plamínky, poklady, táboráky a zpěv u ohně
Nemá rád: Samotu, tmu, ticho
Osobnost: Hravý, veselý, zbrklý, dovádivý, stydlivý, celkem bojácný (ale nepřizná to)
Rodina: Jeho jedinou rodinou je společnice Amber. Jeho vejce matka svěřila ohnivým elementálům s tím, že se pro někoho vylíhne, až nadejde čas.

Backstory: Každý elementál má nějakého společníka, který ho doprovází na cestách a zároveň má nějakou spojitost s jeho živlem i s jeho osobností. Pro ohnivou elementárku Amber se vylíhl drak.
Draka jí osud přidělil jako symbol neuvěřitelné síly a moudrosti. Karn ovšem jakožto dráče je momentálně spíš symbol zbrklosti a hravosti, což zrovna není úplně to, co by Amber potřebovala, ale jejich pouto je silné. Oba věří, že Karn z toho časem vyroste a bude jí správně doplňovat.

Když se spolu jednou toulali lesem, trpaslíci nedopatřením uzmuli Wainix - jeden z kusů vzácné rudy, kterou měla Amber chránit. Za tento prohřešek měla být potrestána, ale Starší se rozhodli být mírní a poslali Amber aby Wainix našla a vrátila do Hory.
Na její dlouhé pouti ji Karn odhodlaně doprovázel a byl pro ni oporou. Bohužel, neměli při své cestě příliš štěstí a rudu v původním stavu již nemají šanci získat. Zjistili totiž, že nejenže z něj trpaslíci ukovali zbraně dvě, ale také jim čarodějnice Trisha poskytla fyzickou podobu spolu s vlastní vůlí.

Aby Amber byla schopná sledovat stopy obou duchů zbraní, rozhodli se s Karnem rozdělit. Zatímco se Amber pokoušela odhalit, kde se ukrývá zbraň zvaná Wilhelm (jak zjistila při svém hledání), Karn šel po stopách bratrského ducha jménem Walter.
Překvapením bylo, že nezabloudil a Waltra nakonec našel. Zjistil s kým vším žije a během krátké chvíle si ho zamilovala malá Alexandra, která Karnův cíl prohlašovala za svého ochránce.
Amber při svém hledání štěstí neměla a uchýlila se do jiné rodiny plné různorodých bytostí z Lesa, při čemž našla i původní majitelku jedné ze zbraní.
Za pomoci nových přátel se pokouší najít zbývají "kus" Wainixu, ale ukrývá se velmi dobře...

_______
Ráda bych, v rámci zachování aktuálnosti informací, poprosila majitelku o informace o každé změně (a dále o případné doplnění jakýchkoli zbývajících informací (kdyby ještě něco napadlo), které jsou k nalezení v článku o formě profilu) a případně o fotografie.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Elly Meow Elly Meow | 5. března 2014 v 19:35 | Reagovat

Ten je ňuňatej!

2 Margit Margit | 5. března 2014 v 19:39 | Reagovat

Super :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama