Halloweenský BJD sraz (fotky a krátký report)

24. listopadu 2013 v 12:51 | kvicka |  Srazy
Veškeré doposud dostupné fotografie ze srazu (pokud někdo další fotografie dodá, přidáme odkaz ;) )
(odkaz na fotky posílejte ideálně do komentářů ;)2.11.2013 se v Praze uskutečnil BJD Halloweenský sraz.
Děkujeme všem, co se zůčastnili, a doufáme, že jste si sraz náležitě užili ;)Sešla se nás tentokrát pořádná kupa a o to víc našich resinových kamarádů (a to ještě někteří z přihlášených nakonec nemohli dorazit).
Velmi mile nás obzvlášť překvapilo, kolik BJD (ale také majitelů) mělo tentokrát tématické Halloweenské kostýmy, a můžu upřímně prohlásit, že všechny byly velmi originální a moc pěkné ;) Každý to pojal po svém. Zatím, co se nám tam prohánělo několik čarodějnic, Siva se v plavkách "opalovala" u vody...xD Ale tak proč ne xD

Dokonce i počasí se nám relativně umoudřili, a ačkoliv to nejdřív vypadalo, že zmoknem, nakonec se nerozpršelo...a dokonce nám na chvilku vysvitlo i sluníčko.

S rostoucím počte účastníků, jsme bohužel ale museli změnit čajovnu. Takže to byl tentokrát takový malý experiment.
Všichni asi víme, že v čajovně to nebylo úplně ideální....
(Je teda pravda, že slečna na recepci se nám jménem čajovny na závěr omluvila za zmatky....ale ani tak si nejsme jisté, zda to chceme příště opět riskovat. Čajovna má totiž ještě jeden problém. Je tam jen jediná místnost, kde je světlo..a to je tam jen do té doby, dokud je světlo venku. Pak je tam úplná úplná tma. Což taky nebylo úplně ideální. Do příště se nám snad podaří najít něco vhodnějšího.)

Na závěr pár fotek od Miyabi její Deirdre a Frankie
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama