Siva Deroke

23. dubna 2013 v 11:45 | kvicka |  Profily
Majitelka: Niam
Jméno: Siva
Příjmení: Deroke
Datum příjezdu: 1.10.2012

Společnost: Resin Soul
Model: Lian
Typ (barva) resinu: Normal
Face-up: vlastní
Body blushing: kind of, :D
Oči: tmavě šedé
Paruka: stříbrně šedá

Věk: na lidské 19
Rasa: elf

Oblečení: Dominují tmavé odstíny, hlavně černá, šedá, někdy bílá nebo zlatá. Preferuje praktičtější oblečení, spíše sukně než kalhoty.
Má ráda: Lebky všech velikostí a tvarů. Pavouky, netopýry, alkohol, jeskyně a všeobecně stará temná místa, ideálně pod zemí. Její dvě hlavní záliby jsou uklízení a pitvy.
Nemá ráda: Kočky, hluk, horko a lidi bez morálky.

Osobnost: Siva je tichá, klidná a na první pohled až apatická. Řídí se svými vlastními vnitřními hodnotami, které pro ni stojí nad zákonem. Sama nevyhledává společnost, a protože se jí většina lidí spíše vyhýbá, naučila se je nepotřebovat. Rozmluví-li se ale, dovede být zajímavou společnicí.

Rodina: Neznámá, a to co znala, zapomněla po příchodu na povrch.

Backstory: Původní charakter i historie byly vytvořeny na pozadí existujícího fantasy světa a proto se také řídí jeho reáliemi. Siva pochází z "Druhé strany" jakési mezistanice pro mrtvé. Duše i tělo zemřelého tam mohou sestoupit a pokusit se žádat o další šanci. Je-li jim dovoleno, avataři života a smrti je propustí zpět na svět, pokud jim dovoleno není, jejich duše opustí tělo a odejde na věčnost. Tělo pak pochoduje bez úmyslu po Druhé straně tak dlouho, dokud se nerozpadne. Ač se to může zdát zvláštní, Siva se právě tam narodila a proto také cítí vše spojené se smrtí jako příjemné, domácí a bezpečné. Její rodiče jí vychovávali jen krátkou dobu, pak i jejich duše odešly na věčnost a o Sivu se následně starali náhodní nově zemřelí, místní osazenstvo kostlivců či tamní "hospodský" a jeho obří pavouk. Díky tomu se i cítila víc jako mrtvá, než jako živá a necítila touhu toto místo opouštět. Jenže to se změnilo, když na Druhou stranu zavítal (pro nás jeden nejmenovaný) elfí šlechtic a nejenže mu bylo zapovězeno navrátit se do života, ale také neztrácel duši, tak jako ona. Celkem rychle se spřátelili a on jí začal vyprávět o věcech na povrchu. O tom, co vše nového tam může vidět a zažít. O jeho tvrzi, o tom, že čeká, až jeho přátelé najdou bránu sem dolů a odvedou ho odsud. Tehdy jí také řekl, že jí vezme nahoru a vše ukáže. Jenže skutečnost je jiná než řeči a když se brány mezi světy skutečně otevřely, odešla nahoru jen jedna osoba. Život...přežívání na Druhé straně se vrátilo do zajetých kolejí. Brány byly opět zavřeny a střeženy a avataři dál soudili duše, jako kdyby se nestalo nic velmi nevšedního. Jenže myšlenka už byla zaseta a nyní rostla a sžírala mysl své majitelky. Zvědavost a vztek. Kamenné stěny a černota kolem najednou nestačily, v mysli rostla představa zlaté koule na modré obloze, větru, zvuků a vůní, které toto místo nemohlo nikdy nabídnout. Neklid který byl zaset dorostl neúnosné míry a tak i přes všechny obavy stanula před soudem avatarů s žádostí o propuštění na svět...a bylo jí vyhověno. Když ležíc v trávě poprvé uviděla nebe, nejspíš by se nadchla. Jenže tu byla jedna věc o které netušila. Smrtelníkům je zapovězeno pamatovat si Druhou stranu. A tak tam ležela, sledovala nebe a netušila kým je, proč tu je a co je vše kolem ní.
_______
Ráda bych, v rámci zachování aktuálnosti informací, poprosila majitelku o informace o každé změně (a dále o případné doplnění jakýchkoli zbývajících informací (kdyby ještě něco napadlo), které jsou k nalezení v článku o formě profilu) a případně o fotografie.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hiroko von Rabersdorf Hiroko von Rabersdorf | 23. dubna 2013 v 12:00 | Reagovat

Je překrásná. (Má takové to obrovské vnitřní kouzlo..:))

2 Kůzle Kůzle | 23. dubna 2013 v 12:06 | Reagovat

Je moc krásná, velmi zajímavá a musím  říct, že její backstory je opravdu uchvacující ^^

3 Miyabi Kitsune Miyabi Kitsune | 23. dubna 2013 v 13:50 | Reagovat

Krásná BJD a úžasné backstory! :)

4 Reketrebn Reketrebn | 23. dubna 2013 v 15:17 | Reagovat

úžasný životopis *_* a chtěla bych určitě vědět, co se s ní bude dít dál! líbí se mi její záliby :D i když pro ni jsou normální věcí :D
bjd je také moc krásná♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama